maj

15

2023

Który kantor internetowy jest najlepszy

Jeśli chcesz znaleźć najlepszą ofertę wymiany walut w kantorach internetowych, to warto skorzystać z naszej porównywarki. Jak to zrobić?

Wystarczy na naszej stronie głównej:

  • wybrać odpowiednią walutę,
  • wpisać kwotę,
  • wybrać kierunek wymiany
  • i nacisnąć przycisk Oblicz.

 

Otrzymamy wtedy wyniki z uwzględnieniem aktualnych promocji.

Kantory internetowe oferują różne rodzaje promocji i bonusów dla nowych i stałych klientów, np. bonusy przy pierwszej wymianie lub rejestracji, zniżki na kolejne transakcje, programy lojalnościowe i nagrody za polecenie usług kantoru znajomym.

PROMOCJE DLA WYMIENIAJĄCYCH WALUTY

 

INTERNETOWYKANTOR.PL - wymiana bez spreadu w InteretowyKantor

 

Promocja wymiany 1000 jednostek waluty po kursie średnim w jednym z najsolidniejszych i największych i najstarszych kantorów internetowych na rynku.

 

 

WALUTOMAT.PL - obniżenie marży o 75%

 

Wymiana w dowolnej kwocie z 75% rabatem na prowizji przy pierwszej wymianie walut po przejściu z naszego linka i rejestracji.

 

 

Zanim wymienisz...

Warto jednak dokładnie przeczytać regulamin promocji, ponieważ mogą mieć określone warunki, takie jak minimalna kwota transakcji, określony czas trwania oferty czy ograniczenie ilości transakcji, na które można skorzystać z rabatu. Przed dokonaniem wymiany walut należy też sprawdzić warunki oferty i przyjrzeć się samemu kantorowi internetowemu, aby uniknąć wpadnięcia w pułapki nieuczciwych kantorów.

KomentarzeInformacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.