Strona www liderwalut.pl
Właściciel CashHome Sp. z o.o.
Siedziba Gdańsk, 80-244, Al. Grunwaldzka 87-91/8, Polska
Godziny pracy 8:00-18:00 (pn.-pt.)
Transakcje 24h
Założenie firmy 2011
Start w internecie 2011
Kapitał zakładowy 550000
Forma prawna Sp. z o.o. (rejestr)
Regulamin usługi link do regulaminu
Data aktualizacji 2016-05-30
SSL
SSL Premium
Weryfikacja użytkowników
GIODO
Kody SMS
Działalność kantorowa
Instytucja płatnicza

LiderWalut to nowoczesny kantor internetowy, który posiada w swojej ofercie aż 16 różnych walut. Jego właściciele prowadzą biznes kantorowy od 1989 roku, jednak internetowa odsłona firmy powstała dopiero 22 lata później. Serwis charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, atrakcyjnymi stawkami za przelewy oraz możliwością zakupu i sprzedaży mniej popularnych walut.

Oferta liderwalut.pl

Przelewy z i do e-kantoru

Koszt założenia rachunku 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku 0 zł
Prowizja od wymiany 0 zł
Wpłata po transakcji
Wymiana społecznościowa

Szczegóły wymiany

Regulaminu dla osób fizycznych
- zgodnie z pkt. 5.3.1 i 5.3.2: w przypadku transakcji w bankach, w których LiderWalut ma rachunki Użytkownik musi wysłać przelew, tak aby uznanie środków nastąpiło do godziny 12.00 następnego dnia roboczego lub 1 godziny jeżeli kwota przewyższa 25 000zł, natomiast w przypadku transakcji w bankach, w których LiderWalut nie ma rachunków w terminie 72 godzin lub 24 godzin w przypadku transakcji złotówkowych. LiderWalut wymaga również wysłania emailowo potwierdzenia przelewu w odpowiednim czasie opisanym w regulaminie;
- pkt. 5.3.6: LiderWalut wykona przelew zwrotny w czasie do 8 godzin Rozliczeń Transakcji Serwisu;
- pkt. 5.5.8. za anulowanie przez Użytkownika zawartej transakcji, może zostać pobrana opłata, której wielkość może wynieść maksymalnie 5% wartości anulowanej transakcji;
- możliwość zapłaty za kupioną walutę BitCoinem;
- możliwe transakcje telefoniczne

Przelewy zagraniczne
Przelewy do osób trzecich
Zlecenie stałe
Karty walutowe Visa Prepaid USD, EUR, GBP; koszt wyrobienia 15 PLN

Początek przelewu

LiderWalut.pl zleca przelew z tego samego banku online; w innym przypadku do 3 dni roboczych

Minimalna transakcja 100 zł
Możliwość negocjacji negocjacja możliwa telefonicznie
Zmiany kursu 15 sek.
Alert walutowy
Wersja mobilna

Komentarze • Tessa 9 lat temu

  A mnie ten kantor już dwa razy zawiódł. Spłata kredytu została dokonana po terminie, pomimo, iż środki pieniężne przelałam wcześniej.

 • Rocco 9 lat temu

  Polecam ten kantor - mają dobre kursy, transakcja przebiegła sprawnie, środki na koncie po kilkunastu minutach. Wymieniałem u nich już kilka razy i zdecydowanie oceniam na plus

 • Emka 10 lat temu

  Jeszcze jedna uwaga, bo doszedł pewien bonus od mojego ostatniego wpisu. Teraz kantor został wzbogacony o nową funkcjonalność i umożliwia dokonywanie przelewów także z kont zagranicznych.

 • Omnibus 10 lat temu

  Co można o nim powiedzieć? Ja odkryłem go, gdy szukałem najtańszego sposobu na spłatę kredytu we frankach. Trzeba przyznać, że na stornie internetowej Lider Walut zupełnie zasłużenie szczyci się tym, że transakcje są szybkie, kursy stabilne, wymiana jest bezpieczna oraz nie ma ukrytych opłat.

 • Bewko 10 lat temu

  Szybko, tanio, bezpiecznie, wygodnie. Czego chcieć więcej?

 • Redpassion 10 lat temu

  Gorąco polecam ten kantor, w szczególności początkującym (choć i ci, którzy z niejednego pieca chleb jedli, również znajdą coś dla siebie). Łatwość obsługi tego kantoru jest jego mocną stroną. Jest to też jeden z tych kantorów, w których można wymieniać pieniądze niemal w ciemno, bo zawsze posiada bardzo korzystną ofertę wymiany.

 • Marcin Kowalski 10 lat temu

  W moim prywatnym rankingu ten kantor to perełka. Nie dość, że strona jest przejrzysta, pozbawiona jakichkolwiek haczyków, to jeszcze posiada on fachową obsługę, transakcje wykonywane są w zasadzie od ręki, a oferowane kursy wymian są jednymi z najlepszych na rynku.

  • baska 9 lat temu

   też jestem zadowolna

 • Polski Cinkciarz 10 lat temu

  Jak dla mnie liczy się cena, a w tym kantorze zawsze dostaję najlepszą ofertę. Polecam.

 • Paweł 10 lat temu

  Serwis godny polecenia, zwłaszcza tym klientom, którzy mają kredyty w mało popularnych bankach (mam w DNB Nord).
  Korzystam z usług od około 15 miesięcy. Dotychczas brak było jakichkolwiek stresów. Transakcje realizowane w tygodniu roboczym - w ciągu kilku minut do max 1-2 godzin. Koszt całkowity na tle innych serwisów stosunkowo-niski, sam kurs zakupu waluty (kupuję EUR) zawsze należy do czołówki rankingu - korzystnych. Są co prawda korzystniejsze kursy ale w serwisach typu giełda walutowa ale tam trzeba doliczyć koszty przelewu między różnymi bankami oraz prowizję dla serwisu... Przejrzysty system, dokładnie wiesz po jakim kursie kupujesz i czasem można dostać bonus (u mnie chyba po 1 roku korzystania)- walutę po kursie zbliżonym do średniego z NBP (około 0,1-0,2% marży).

 • raven 10 lat temu

  transakcja suuuper szybko zrealizowana, dla mnie Lider to najlepszy kantor.

 • Markus 10 lat temu

  Korzystam z LiderWalut już ponad rok takie mam przemyślenia:
  1. Przelew zwrotny dokonują 20 minutach od wysłania (oczywiście z tym samym banku)
  2. Nigdy jeszcze mnie nie zawiedli
  3. Na PLUS im liczy się że nie przetrzymują nieswojej kasy - wiem ile mam przelać i tyle przelewam :)
  4. Czasami robią promocje dzięki którym kurs jest jeszcze bardziej dla mnie lepszy.
  5. Aby tak dalej :) Aktualnie nie wiem czy jest to najtańszy kantor, ale forma transakcji mi bardzo odpowiada i jeśli nawet przepłacam 3-4 zł to jestem w stanie to zaakceptować (przelew raz w miesiącu).

 • Marek 11 lat temu

  Dzisiaj pierwszy raz skorzystałem Liderwalut. Wymiana zamknęła się w 10 minut, dodatkowo dostałem 3 maile odnośnie transakcji. Bardzo ładnie :) Na razie polecam :)

 • Sergiusz 11 lat temu

  Korzystałem z innego kantoru internetowego
  dopóki zobaczyłem reklamę Liderwalut odnośnie ich super atrakcyjnych kursów
  wymiany. Postanowiłem to sprawdzić gdyż zazwyczaj sceptycznie podchodzę do
  wszelkiego marketingu. Do tej pory dokonałem w Liderwalut 8 transakcji i już
  wiem, że na pewno zostanę ich klientem! Mają faktycznie najkorzystniejsze kursy
  wymiany na rynku! Wszystkie dostępne banki, co więcej możliwość negocjacji
  kursów przez telefon i najważniejsze - transakcje rozliczyli mi nie dłużej niż
  po kilku minutach! Uczciwie polecam ten kantor!

 • Karolina 11 lat temu

  Od dłuższego czasu korzystam z usług kantorów w Internecie. W Liderwalut naprawdę super kursy bezkonkurencyjny serwis w porównaniu z innymi kantorami w sieci. Poza tym, nie wiem jaki mają system rozliczeniowy ale pieniądze otrzymałem wciągu kilku minut, np u Cinkciarza rozliczenie transakcji zazwyczaj trwa od 1-3h a w Internetowy Kantor kasa dopiero na drugi dzień. Naprawdę polecam

 • Jolin 11 lat temu

  Świetna platforma, szybko sprawnie i po najlepszym kursie - sprawdziłam wszystkie inne dostępne e-kantory. Dobrze,że jest konkurencja dla banków, można naprawdę sporo zaoszczędzić.

 • Piotr 11 lat temu

  Niby platforma ok, szczególnie dzięki ilości banków ale... zapytałem na infolinii o bezpieczeństwo i otrzymałem informację o działalności spółki w oparciu o kodeks spółek handlowych. Czy to możliwe by legalnie działający kantor nie miał odpowiedniego zezwolenia z NBP tak jak mają to inni? Trochę mnie to martwi, zwłaszcza w dobie Amber Gold i innych krzaków.

  • Marian 11 lat temu

    Wymieniając walutę w sieci również biorę pod uwagę bezpieczeństwo wymiany z tym, że ta działalność - Kantory Internetowe -nie podlegają rejestracji w NBP. Gwarancją bezpieczeństwa dla mnie jako klienta jest rozliczanie za pomocą rachunków mojego banku oraz potwierdzenie zawarcia transakcji od serwisu jako umowy między stronami transakcji. Korzystam i polecam wyminę w e-Kantorach

 • Jerzy 11 lat temu

  W porzadku, polecam

 • ania 11 lat temu

  Tanio, profesjonalnie i szybko.Polecam

 • Adamika 11 lat temu

  Szybko i bez problemów.Spora oszcędność w stosunku do kupowania w banku lub zwykłym kantorze.Pełne zadowolenia z przeprowadzonych transakcji w kantorze liderwalut.pl.Polecam

 • HUberto83 11 lat temu

  Po namowach moich znajomych którzy korzystali z ich usług postanowiłem spróbować i jedyne czego mogę żałować to, to, że tak późno się do nich przeniosłem. W porównaniu z kantorem w którym wcześniej dokonywałem transakcji są zdecydowanie lepsi.Ich kursy są naprawdę najniższe, a do tego mają bardzo dużo banków w ofercie.Widać, że to profesjonalnie zarządzany serwis, zresztą wystarczy zobaczyć ich stronę.Oby tak dalej, polecam!!!

 • Dario 11 lat temu

  Polecam, błyskawiczna transakcja, żadnych dodatkowych opłat, przede wszystkim bezpiecznie i wiarygodnie.
  Pełen profesjonalizm.

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.