Strona www kantoronline.pl
Właściciel TNN Finance S.A.
Siedziba Sosnowiec, 41-219, Braci Mieroszewskich 50, Polska
Godziny pracy 8:00-17:00 (pn.-pt.)
Transakcje 24h
Założenie firmy 2011
Start w internecie 2011
Kapitał zakładowy 2420000
Forma prawna S.A. (rejestr)

Regulamin usługi

link do regulaminu

Data aktualizacji 2016-05-27
SSL
SSL Premium
Weryfikacja użytkowników
GIODO
Kody SMS
Działalność kantorowa
Instytucja płatnicza
Inne - prawie 100% pozytywnych opinii na Opineo.pl

KantorOnline to jeden z pierwszych kantorów internetowych w Polsce, którego właścicielem jest TNN Finance S.A. Wymienisz w nim walutę tanio i bezpiecznie bez konieczności wychodzenia z domu, 7 dni w tygodniu, 24 godzin na dobę.

Oferta kantoronline.pl

Przelewy z i do e-kantoru

Koszt założenia rachunku 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku 0 zł
Prowizja od wymiany 0 zł
Wymiana z portfela
Przelewy zagraniczne
Przelewy do osób trzecich
Zlecenie stałe

Początek przelewu

KantorOnline.pl zleca przelew od od 1 do 15 minut ale najpóźniej w 30 minut

Minimalna transakcja 10 jedn.

Możliwość negocjacji

- w przypadku biznesu negocjacja możliwa, w szczególności kiedy firma ma rozliczenia walutowe
- dla klientów indywidualnych wartość transakcji musi przekroczyć 100 tys. zł

Zmiany kursu 10 sek.
Wersja mobilna

Komentarze • Eugenia Kosiorek rok temu

  Czekam na 4000 USD które powinny wpłynąć na moje kont ba kowe dnia 26.06.2021r. To cała opinia o spółce kantoronline

 • GlennSwork rok temu

  Założenie innej nazwy toż nie lada wyzwanie. Drinku z najistotniejszych kroków na linii do zysku jest promocja firmy. W nowych czasach, w dobie internetu, drinku spośród najważniejszych narzędzi reklamie jest strona internetowa. Aby zacząć, warto zaczerpnąć z pomocy agencji marketingowej, która zaoferuje profesjonalne wyjście do tematu.


  Ważnym krokiem jest wyjątkowo wypozycjonowanie strony w Google. Żeby to uzyskać, warto sięgnąć z pomocy specjalistów SEO, którzy pomogą w optymalizacji ściany i pozycjonowaniu jej w wyszukiwarce.


  Kolejnym istotnym elementem jest informacja w Google, jaka może wywołać potencjalnych klientów. Dzięki kampaniom Google Ads, można skutecznie dojść do klientów zainteresowanych daną branżą. np:
  firma reklama


  Nie chodzi zapominać więcej o Google Moja Firma, czyli bezpłatnym narzędziu, które kupi na wyświetlanie wiedz o nazwie w zyskach wyszukiwania.  Podsumowując, na wstępu trudnej podróży do sukcesu warto skorzystać spośród porad specjalistów, którzy pomogą wypozycjonować część w Google, przeprowadzić kampanie reklamowe i udostępnić informacje o firmie w Google Moja Firma. Dzięki temu, promocja firmy będzie wydajna, a potencjalni nabywcy z łatwością znajdą Twoją markę w Internecie.

 • MatthewNak rok temu

  Jaki serwer pod stronę www warto kupować? Najlepszy serwer dla strony internetowej zależy z kilku czynników, w obecnym liczb wystawy oraz liczonego ruchu miesięcznego. Jeżeli poszukujesz efektywnego i niedrogiego rozwiązania hostingowego, hosting współdzielony chyba istnieć głównie odpowiednim gatunkiem. Shared hosting jest, gdy wiele płaszczyzn komputerowych są hostowane na poszczególnym serwerze, co umożliwia utrzymać wkłady w otwór. Cloud hosting stanowi plus opcja, iż dużo kobiet myśli za znane ze względu na jego skalowalność i niezawodność. VPS (wirtualny serwer prywatny) hosting to druga opcja, jaka płaci ogromniejszą sprężystość oraz próbę nad środowiskiem serwera, natomiast uważa tezę do stanowić wartościowsze niż hosting współdzielony. Ostatecznie, najlepszy serwer dla części internetowej będzie obchodzić z określonych potrzeb.

  Na co dać pomoc przy zakupie serwera WWW 1. Wydajność serwera: Szukając serwera internetowego, istotne jest, by wziąć pod przyczynę jego efektywność. Szukaj serwera, który cierpi właściwą moc procesora i myśli RAM do obsługi spacerze na okolicy.

  Pojemność pamięci masowej: Istotne stanowi więcej, aby poznać ilość pomieszczenia do noszenia otwartego na serwerze internetowym podczas przygotowywania zakupu. Upewnij się, że serwer elektroniczny może umieścić każde znane witryny, jak i wszelkie przyszłego wzrostu.

  Kompatybilność systemu operacyjnego: Upewnij się, że płacisz serwer internetowy, jaki jest regularny z sposobem operacyjnym, który proponujesz używać dla zaufanej witryny.

  Funkcje bezpieczeństwa: Ponieważ strony internetowe stoją się coraz wysoce narażone na cyberataki, szukaj serwerów, które udzielają służby bezpieczeństwa, takie jak skanowanie szkodliwego oprogramowania oraz obrona przed atakami DDoS (distributed denial of service).

  Polecenie i rekomendację techniczna: Upewnij się, że sprzedawca oferuje odpowiednie zachęcenie klienta oraz akceptację technologiczną w przykładu, gdy zobaczysz jakieś kłopoty z serwerem internetowym czy ścianą komputerową w zespole.


  jaki serwer wybrac w guild wars 2

  Korzyści z inwestowania w wielkiej sprawności hostingu serwera 1. Zwiększona niezawodność: Wielka skuteczność serwera hostingowego zapewnia najdoskonalszą niezawodność w przyrównaniu do swoistych rodzajów hostingu. Dzieje się tak, ponieważ baza jest skonstruowana z siłą na braki, co świadczy, iż gdyby jeden serwer ulegnie awarii, inny zdobędzie jego znaczenie bez narażania uszkodzeń w świadczeniu usług.

  Poprawiona skalowalność: Z pięknej efektywności serwera hosting, można jednoznacznie skalować w górę czy w dół, gdy wtedy niezbędne, aby pomieścić wymieniające się wymagania biznesowe i wzrosty ruchu. Umożliwia toż dostarczyć, że Twoja strona elektroniczna czy aplikacja wcale nie zabraknie zasobów oraz staje łatwa do obsługi klientów przez wszystek okres.

  Zwiększone bezpieczeństwo: Wysoka wydajność serwera hostingowego oferuje rozszerzone funkcje bezpieczeństwa, takie jak wieloczynnikowe uwierzytelnianie, granicy i DDoS pomocy w projekcie zapobiegania nieautoryzowanego kontaktu do bezpośrednich określonych czy systemów. Potrafisz stanowić łagodny wiedząc, że dane Twojej instytucje będą gwarantowane z zagrożeń cybernetycznych, takich jak czarne próby ataku, wirusy lub czarne oprogramowanie.

  Oszczędność kosztów: Wkładanie w ogromnej efektywności serwer hosting może zaoszczędzić kapitały w znaczniejszej perspektywie, ponieważ eliminuje potrzebę aktualizacji sprzętu czy oprogramowania zwłaszcza ze sensu na występujące zlecenie lub innowacji w metod. To jednocześnie zmniejsza koszty administracyjne, takie jak wkłady działalności powiązane z zarządzaniem serwerów ręcznie a koszty energii powiązane z codziennym zarządzaniem serwerów na bogu poziomie wydajności, nawet jeśli są one obojętne szanuj nie są pobierane przez mężczyzn nieprzerwanie.

 • Monika 3 lata temu

  Kantor nie realizuje od prawie miesiąca przelewów z wymiany walut. Odpowiedzi na interwencje sà lakoniczne lub żadne. Ostrożnie.

 • Krzysztof 3 lata temu

  Kantor o miesiąca nie realizuje przelewów z transakcji wymiany.

  • Monika 3 lata temu

   Poprzez jaki bank?

 • Mirek 10 lat temu

  Doskonala obsługa,Pan Michal dzwonil do mnie na norweski nr kilka razy informując o kolejnych krokach wymiany.Mozliwosc negocjacji ceny.Specjalnie na moja prozbe kupna rub. kantor zaczal handlowac ta walutą.Kantor o wieloletnim doświadczeniu,i co najważniejsze o poważnym kapitale zakładowym.Jest to bardzo wazny czynnik przy wyborze bezpiecznego kantoru internetowego.Nadmienie ze mam pelne zaufanie do tego kantoru,nie jednokrotnie wymieniając kwoty rzędu pol miliona zl.Serdecznie polecam.

 • andrz 10 lat temu

  Nie trać już więcej czasu na chodzenie po tradycyjnych kantorach. Wymieniaj w sieci, bo jest taniej! Nie masz się czego bać, bo wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne. Sprawdźcie to!

 • Anonim 10 lat temu

  Ciekawa forma wymiany walut. Już nie muszę chodzić do kantoru co zaoszczędziło mi dużo czasu.Interfejs strony jest bardzo dobrze przemyślany i co najważniejsze nie ma problemów z wyszukaniem ważnych informacji. Kursy są lepsze niż w stacjonarnych kantorach co jest dużą zaletą. Aktualizacja cen jest na bieżąca co też jest dużym plusem.

 • Chajcio 10 lat temu

  Kursy aktualne i korzystny. Pracownicy kompetentni i pomocni. Przelewy zagraniczne w bardzo dobrej cenie. Wydaje mi się, że niema obaw iż coś pójdzie nie tak :) Poza tym plus za to, że serwis nie pobiera opłat.

 • Paweł 10 lat temu

  Uważam Kantoronline.pl za jeden z lepszych u nas a moje słowa są poparte tym,
  że to chyba już 5 w którym wymieniałem pieniądze nie licząc stacjonarnych.

 • mikulaskin 10 lat temu

  Kantor w porządku a obsługa na najwyższym poziomie.

 • Henryk 10 lat temu

  To moja pierwsza wymiana i wszystko przebiegło sprawnie a co najważniejsze dosyć szybko.
  Wydaje mi się, że na kolejny urlop też skorzystam z ich możliwości. Polecam!

 • zly na kantor 10 lat temu

  chcialem kupic walute,okazalo sie ze maja ja na tablicy ale jej nie prowadza,wczesniej jednak wplacilem srodki na ich konto i musialem tracici czas na ponowne zwrotne przelewy,strona zamula przy internet explorer,malo intuicyjna,obsluga telefoniczna mila,ale przed kupnem walut dowiedz sie czy ja prowadza,bo kurs na tablicy o niczym ni swiadczy,pozdrowienia i bezpiecznych transakcji

  • Do złego na kantor 9 lat temu

   To Internet Explorer zamula a nie strona. Poza Koreą i Japonią nikt już tej przeglądarki nie używa.

 • pejter 11 lat temu

  Rzeczywiście jest tanio, szybko i bezpiecznie - tak jak piszą na swojej stronie internetowej www.kantoronline.pl :-). Również polecam!

 • RyszardZeSzczecina 11 lat temu

  Same dobre opinie o kantorze online, również polecam, jedna z najdłużej działających stron kantorowych w Polsce

 • Elżbieta-Toruń 11 lat temu

  również polcam KantorOnline.pl, długo już z niego korzystam i nie mam uwag, cóż więcej chcieć

 • Gregory 11 lat temu

  Serdeczne pozdrowienia dla Pana od negocjacji .Jestem na prawde pod ogromnym wrażeniem wiedzy tego Pana na temat rynku walutowego i profesjonalnego podejścia do sprawy.

 • m_i_kulski 11 lat temu

  100% pewności, bezpieczeństwa i zaufania. Czyli wszystko to co powienien mieć dobry kantor internetowy. Na pewno wrócimy !

 • Waldemar 11 lat temu

  Teraz idac z duchem czasu kazdy z nas własnie decyduje sie na taką wymianę. Ale to bardzo wygodne i bezpieczne pod warunkiem własnie jesli korzysta sie z takiej kantoru jak ten :)

 • anira 11 lat temu

  Na pewno będe wracać i częsciej korzystać z usług własnie takiego kantoru, poniewaz jest to dla mnie niesłychana wygoda i naprawde bardzo duże ułatwienie.Ten kantor polecam wszystkim którzy szukają idealnego kantoru online.

 • anira 11 lat temu

  Na pewno będe wracać i częsciej korzystać z usług własnie takiego kantoru, poniewaz jest to dla mnie niesłychana wygoda i naprawde bardzo duże ułatwienie.Ten kantor polecam wszystkim którzy szukają idealnego kantoru online.

 • erwin 11 lat temu

  Po prostu dobry kantor i tyle. Pierwszy raz korzystałam z takiego sposobu wymiany pieniędzy zdalnie i poszło sprawnie i naprawde na najwyższym poziomie. Polecam i na 100% powróce

 • witkowski8 11 lat temu

  Wszystko super, szybko, profesjonalnie. To co odpowiada mi najbardziej, to że klienci firmowi i indywidualni wymieniający większe sumy mogą negocjować kurs i dostać w praktyce najniższą marżę na rynku.

 • Kaja Stenimi 11 lat temu

  Generalnie to pierwszy kantor z którego skorzystałam przed wyjazdem na urlop i pewnie pozostane przy nim na dłużej ,bo jestem  w 100% zadowolona z samej obsługi i dzialania kantora.

 • Rachmistrz 11 lat temu

  skorzystałem dzisiaj pierwszy raz, na razie nie mam uwag, wszystko sprawnie... testowałem już wcześniej jeden z kantorów ze strefy ale nie mieli konta w moim banku - zwracajcie na to uwagę

 • Phu-astro 11 lat temu

  JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM INNYM

 • emigrantka 11 lat temu

  jak na razie wszystko ok i mam dobre opinie o tym kantorze. kilka razy wymieniłam tam funty, kurs był niezły a transakcja szybka.nie wiem jak wy ale ja jestem zadowolona

 • Gekkon 12 lat temu

  wporzo kantorek niepowiem, robilem transakcje przez reifajzenka lub BeZecika i wszystko płynniutko poszło

 • Zbyszek 12 lat temu

  W celu spłaty kredytu korzystam z wymiany walut w serwisie kantoronlie. Jestem bardzo zadowolony! Panie z serwisu są bardzo miłe, profesjonalnie doradzają i pomagają w każdej sytuacji. Gorąco polecam!!!

 • Tomek 12 lat temu

  Jako emigrant szukałem dobrego kursu na funta, kumpel polecił mi ten kantor, wcześniej był na cicnkciarzu ale tam przelewy wiecznie się opóźniały. Ja jestem bardzo zadowolony jak dotychczas, wszystko na czas i przelewy bezpłatne, kurs dużo lepszy niż w normalnym kantorze. A ostatnio dodali zamawiamnie kursu, czyli ustawiasz sobie jakiego kursu szukasz i waluta zostaje wymieniona automatycznie jak trafi się kurs, dobre, nie widziałem tego u konkurencji. Ogólnie polecam, z minusów to mogliby nad czytelnością stronki popracować, ale jak zrobiło się jedną wymianę lub dwie to już wiadomo o co chodzi...

 • Marta 12 lat temu

  Aha, jeszcze jedno mi się przypomniało - porównywałam kursy walut z innymi kantorami na necie i wypadają całkiem dobrze. Płacę kredyt w EUR a oni mają w miarę tanio. Znalazłam jakis kantor coprawda, który oferował sporo taniej ale jakos nie miałam zaufania. Bo jak za tanio to podejrzane...nie wiadomo czy bym dostała kasę z powrotem. Moja rada-sprawdzcie jak długo kantor jest na rynku bo jak firma jest świeża to niewarta zaufania

 • Marta 12 lat temu

  Czytam te opinie i jestem bardzo zdziwiona. Korzystałam z kantoruonline już parę razy i zawsze wszysko bylo w porzadku. Pieniądze zawsze trafiały na konto na czas, poza tym płacę kredyt w Getin Banku a oni maja darmowe przelewy. Raz dzwoniłam na infolinię bo nie wiedziałam jaki jest kod swift banku i miła Pani bardzo mi pomogła, także ja jestem zadowolona. Myśle że to uczciwa firma i zalezy im na klientach, gdyby tak nie było to firma szybko by poległa.

 • Tomek 12 lat temu

  Ten serwis to jakaś kpina. Korzystałem z
  ich usług przez kilka miesięcy - i z lenistwa nie zmieniałem wierząc, że
  ciągłe problemy to rzeczywiście nieszczęśliwe zbiegi okoliczności.
  Pieniądze wychodzą z ich serwisu i nie trafiają na moje konto
  najczęściej w wyniku "błędu systemu". Te niespodziewane błędy systemu
  zdarzyły się 3 na 8 transakcji których dokonywałem. W dwóch przypadkach
  (w tym wczoraj) poskutkowało to opóźnieniem w płatności raty kredytu.
  Jeśli spłacasz kredyt to nie jest serwis dla siebie. Jeśli lubisz
  dopominać się i wydzwaniać o własne pieniądze to jest to miejsce dla
  Ciebie.

  • Arkadiusz Kondek 12 lat temu

   Nie
   znaleźliśmy w naszym systemie użytkownika pasującego do sprawy
   opisanej poniżej. Autora komentarza prosimy o kontakt.
   Arkadiusz
   Kondek
   KantorOnline.pl

 • Klient 12 lat temu

  Spłacam raty kredytu i wszystko zawsze gra, przypominają o wpłaceniu środków, bardzo dobre kursy. Porównywałem z innymi, chyba najlepszy, podobno cinkciarz też jest dobry i szybki, ale z kursami coś nie tak.

  • Jakub 12 lat temu

   niby wszystko gra ale z takimi zapisami regulaminowymi daleko nie zajdą !!

 • 123 12 lat temu

  mogą handlować danymi ale co tam  przecież to fajny kantor ;-)

  • Bobek 12 lat temu

   ale trochę niepoważny ! żadna szacowana instytucja tak nie robi, zresztą KantorOnline wchodzi na NewConnect to może chce mieć dodatkowy argument żeby "się sprzedać"

   • Nabuchonozor 12 lat temu

    @Bobek dokładnie, nigdzie poza KantorOnline nie widzę takiego zapisu, iż handlują danymi osobowymi, wg mnie to już przekreśla ten kantor bo przecież to nie po to dokonujemy u nich transakcji żeby oni sprzedawali nasze dane (które są teraz w cenie), nie wyobrażam sobie żeby potem ktoś ciągle do mnie dzwonił

 • Tola79 12 lat temu

  Może i oferta ciekawa ale zalecam dokładne czytanie regulaminu:
  "§ 12
  XII. Polityka prywatności - Bezpieczeństwo Danych Osobowych...3. 
  Użytkownik akceptując zapisy niniejszego Regulaminu wyraża zgodę na zbycie danych osobowych gromadzonych przez Operatora innemu administratorowi danych osobowych. ...8. Zgromadzone dane osobowe będą przetwarzane przez operatora w celach:...f. Sprzedaży przetwarzanych danych osobowych innemu administratorowi danych osobowych."

  • emigrantka 11 lat temu

   kurcze, nie chce sprzedawac moich danych. ..tylko skąd ten zapis? byłam na ich stronie, sprawdziłam ten regulamin i nie znalazłam takiego zapisu. Moze to stary zapis jakis?

   • klient 11 lat temu

    Dokładnie, już od dawna nieaktualny.

 • Agazm 12 lat temu

  Szybko, bez problemów no i tanio. Warto spróbować, zwłaszcza ze przelewy np do polbanku maja bezpłatnie. A obsługa na wysokim poziomie, widać ze im zależy na każdym kliencie, nie to co u niektórych...

 • Yull 12 lat temu

  Jack masz racje KantorInternetowy tak, ale kantor Online juz nie ;) Dlatego Polecam!

 • Jack 12 lat temu

  Wymieniałem CHF dwa razy i już przeniosłem się do innego kantoru. KantorInternetowy pobiera opłatę 10 pln za przelew do Polbanku co juz nie czyni go tak atrakcyjnym.

  • Rafael Caspar 11 lat temu

   Fajnie że jest cos takiego jak porównywarka kantorów, a tutaj nie potwierdzam co kolega pisze o przelewach.

  • emigrantka 11 lat temu

   przelewy sa bezpłatne do polbanku, robiłam kilka dni temu przelew i nic nie zapłaciłam

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.