marzec

06

2018

Internetowykantor.pl partnerem Karty Dużej Rodziny

Poznański e-kantor dołączył do grona firm oferujących wielodzietnym rodzinom atrakcyjne zniżki. Każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny, który zdecyduje się na wymianę waluty za pośrednictwem Internetowykantor.pl, może zaoszczędzić na spłacie kredytu, wyjazdach zagranicznych czy zakupach w e-sklepach. Kto i jak może skorzystać z tej promocji?

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, firmowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Karta przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Dokument jest wydawany każdemu członkowi rodziny bezpłatnie.

Osoba posiadająca Kartę Dużej Rodziny może korzystać ze zniżek oferowanych przez tysiące firm i instytucji w całym kraju. Internetowykantor.pl zaproponował swoim obecnym i przyszłym użytkownikom posiadającym prawo do korzystania z Karty, 20% zniżki na marżę od wymiany złotówek na euro, dolary amerykańskie i funty brytyjskie. Oznacza to, że na każdy 1000 euro kupowany w Internetowykantor.pl, można zaoszczędzić około 175 zł w porównaniu z zakupem waluty w wybranym banku*.

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje również mniejsza o 40% marża na zakup franka szwajcarskiego (CHF). Dzięki tej zniżce, przy 800 frankach kupowanych co miesiąc w Internetowykantor.pl na spłatę kredytu hipotecznego, co daje około 1350 zł w ciągu roku w porównaniu z zakupem waluty w banku*.

Propozycja Internetowykantor.pl jest także ciekawym rozwiązaniem dla rodzin, które szukają taniej waluty na wakacje. Według badań e-kantoru, Polacy na wakacje wymieniają średnio 6300 zł. Posiadacze Karty Dużej Rodziny, wymieniając taką sumę w Internetowykantor.pl,
a nie w banku, otrzymają o ok. 67 euro, 81 dolarów, 56 funtów lub 33 franki więcej (to ok. 120 zł)*. Transakcje będą zatem korzystniejsze niż w porównywanych bankach. Są to dodatkowe środki, które można przeznaczyć na zakup pamiątek, wycieczek fakultatywnych, czy innych atrakcji.

Jak te oszczędności wyglądają w praktyce? Dla przykładu na kilkudniowym wyjeździe do Disneylandu pod Paryżem, na który przeznaczyć trzeba ok. 2000 euro, bądź na weekendowym wypadzie do Tropikalnej Wyspy pod Berlinem. Tutaj zakładany koszt wynosi ok. 1400 euro (również bez kosztów podróży). W porównaniu z wybranymi bankami, posiadacz KDR może zaoszczędzić nawet 230 zł wybierając się do Francji, lub ok.160 zł, jeśli zdecyduje się na weekend w Niemczech*.

Jak pokazują dane Głównego Urzędu Statystycznego, prawie 6% wszystkich gospodarstw domowych w Polsce stanowią rodziny z przynajmniej trójką dzieci. To ponad 800 tysięcy rodzin. Wiele z nich ma potrzeby walutowe, chociażby przy okazji wyjazdów na wakacje czy spłaty kredytu walutowego. Stąd propozycja naszego serwisu, by zaoferować dużym rodzinom atrakcyjne zniżki na wymianę walut. Cieszymy się, że swoimi działaniami możemy wspierać wiele polskich rodzin i przyczynić się do rozwoju oraz wzbogacenia projektu tak ważnego z punktu widzenia potrzeb społecznych

 – przekonuje Magdalena Jasnoch, Kierownik Marketingu marki Internetowykantor.pl.

Wszelkie informacje na temat możliwości, jakie użytkownikom Internetowykantor.pl daje Karta Dużej Rodziny, można znaleźć w informatorze na stronie internetowej https://internetowykantor.pl/aktualnosci/

 

* Oszczędność została wyliczona z różnicy pomiędzy kursem w Internetowykantor.pl, a kursem w wybranym banku w dniu 1.12.2017. Kursy walut w Internetowykantor.pl aktualizowane są automatycznie co 10 sekund, kursy banków mogą być aktualizowane z inną częstotliwością, w związku z czym faktyczny kurs transakcji i uzyskana oszczędność może ulec zmianie

Komentarze  • zami 6 lat temu

    Każdy pomysł jest dobry by przyciągnąć klienta. Ja akurat dużej rodziny nie mam, więc zawsze przed wymiana szukam w danym momencie najlepszej oferty. Chociaż ostatnio to zawsze wymieniam przez Gieldawalut.com, bo tam wychodzi wymiana najtaniej, no i to jest juz kantor sprawdzony i pewny.

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.