Strona www pluskantor.pl
Właściciel Payholding Sp. z o.o.
Siedziba Wrocław, 53-413, Gwiaździsta 66, Lok. 22 piętro, Polska
Godziny pracy 8:00-18:00 (pn.-pt.)
Transakcje 24h
Założenie firmy 2013
Start w internecie 2017
Kapitał zakładowy 700000
Forma prawna Sp. z o.o. (rejestr)
Regulamin usługi link do regulaminu
Data aktualizacji 2019-06-11
SSL
SSL Premium
Weryfikacja użytkowników
GIODO
Kody SMS
Działalność kantorowa
Instytucja płatnicza

PlusKantor.pl to nowoczesny, bardzo wygodny w obsłudze i w pełni automatyczny kantor internetowy. Umożliwia on wymianę głównych walut z dowolnych banków w Polsce i za granicą. PlusKantor należy do tego samego właściciela co portal wymiany społecznościowej Amronet. Dzięki efektowi skali jest w stanie zaoferować jedne z najlepszych kursów dostępnych na rynku.

Oferta pluskantor.pl

Przelewy z i do e-kantoru

Koszt założenia rachunku 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku 0 zł
Prowizja od wymiany 0 zł
Wymiana z portfela

Szczegóły wymiany

Podobnie jak w innych e-kantorach, walutę mogą wymieniać tylko zarejestrowani użytkownicy. Po zalogowaniu i wskazaniu interesującej nas waluty, kwoty oraz rodzaju transakcji (kupno bądź sprzedaż) pojawia się kurs wymiany proponowany przez PlusKantor, na którego akceptację mamy 5 sekund. Po tym czasie, kurs jest aktualizowany, a licznik odlicza nowe 5 sekund przy aktualnym kursie.
Kantor każdemu klientowi przydziela stały indywidualny kod zaczynający się od liter PK, który należy wpisywać w tytułach przelewu do e-kantoru. W ten sposób przelew jest rozpoznawany natychmiastowo, dzięki czemu transakcja może zostać zaksięgowana bardzo szybko, a czasami nawet w 5 sekund!

Przelewy zagraniczne
Przelewy do osób trzecich
Zlecenie stałe

Początek przelewu

W PlusKantor.pl przelew jest zlecany automatycznie, zaraz po wydaniu dyspozycji przez klienta

Minimalna transakcja 1 jedn.
Możliwość negocjacji
Zmiany kursu 5 sek.
Wersja mobilna

Komentarze • Szymek 5 lat temu

  Zaskoczyło mnie to, że mogę za transakcję zapłacić później, tj. po realizacji. Nie spotkałem się z tym jeszcze w żadnym kantorze internetowym, dopiero w pluskantor. Opcja jest przydatna w wielu sytuacjach.

 • emila 5 lat temu

  Na pierwszy rzut oka kantor internetowy jakich wiele, lecz po kilku pierwszych transakcjach zobaczyłam że ma zalety jakich często brakuje u konkurencji. Przede wszystkim to jest super, że nie płaci się prowizji, a więc wymiana waluty mniej kosztuje.

 • abRoad 5 lat temu

  Nie jest to pierwszy e-kantor z jakiego usług korzystam, natomiast najlepszy . Świetny poziom internetowych transakcji, wszystko klarowne, na ceny też nie narzekam.

 • Tony82 5 lat temu

  Intuicyjny panel transakcyjny, a biuro obsługi chętnie rozmawia z klientami. Dobry poziom organizacji oraz oferta.

 • samllbusiness 5 lat temu

  Sprawna obsługa wszystkich konta bankowych (przelewy do kantoru i z kantoru), a wymiana waluty nie wiąże się z żadną prowizją. Śmiało więc wymieniam nawet wyższe kwoty pieniędzy- bo % od sumy przewalutowania mnie nie dotyczy.

 • N.M. 5 lat temu

  Tak, to jest super sprawa, jestem spokojniejszy o swoje finanse, ryzyko zmiany kursu mnie nie dotyczy. Cenię Pluskantor.pl że wyjątkową szybkość realizacji.

 • Martyna J 5 lat temu

  Spodobała mi się w pluskantorze unikatowa opcja wymiany waluty z płatnością po wykonaniu transakcji. Odroczony termin zapłaty za bezgotówkowe przewalutowanie to możliwość zarezerwowania dobrej ceny w każdej chwili.

 • Paweł 5 lat temu

  Wpłacałem i wypłacałem walutę w ramach różnych banków (w tym 2 konta zagraniczne), zawsze środki są księgowane na czas. Przewalutowanie drogo nie wychodzi, kurs całkiem ok, a brak prowizji też robi swoje na korzyść klienta.

 • Niko 5 lat temu

  W obie strony środki są księgowane w 15 minut-maks. Mam co prawda onto w tym samym banku co Pluskantor ale fakt faktu jest jak deklarują. Przewalutowania dochodzą do skutku od razu.

 • Yanosik25 6 lat temu

  1000 EUR wymieniłem na PLN za darmo, a nie dowierzałem temu co piszą. Zwracam Pluskantorowi honor i szczerze polecam, tym bardziej, że transakcja przebiegła błyskawicznie.

 • remex 6 lat temu

  Bez zastanowienia polecam za sprawność, pewne przewalutowania i niskie ceny przelewów

 • Kubus 6 lat temu

  Uczciwe przewalutowania, realizowane od ręki, za to najbardziej cenię pluskantor.pl. Jest niezawodny, nie naciąga na koszty, dlatego polecam.

 • daniell 6 lat temu

  Opcja odroczonej płatności to ogromny komfort, którego na próżno szukać w innych kantorach. Pluskantor wykazał się zrozumieniem dla klienta i pomysłowością:)

 • ole.yanka 6 lat temu

  Szybka rejestracja oraz realizacje. o najbardziej mi się podoba w Polskantorze. Firma solida, EUR na koncie w 20 minut.

 • michos 6 lat temu

  Bez opłat i prowizji, kursy niskie, bardzo korzystny i wygodny ekantor

 • lemmur 6 lat temu

  Wymiana waluty nie jest obciążona kosztem prowizji, o ewentualnych kosztach przelewów Pluskantor wyraźnie informuje- bardzo uczciwe podejście, kursy też w porządku.

 • Olga 6 lat temu

  Ceny całkiem niezłe, bezprowizyjna wymiana, a najbardziej zadowala mnie szybkość przewalutowań.

 • Ekolin 6 lat temu

  Podoba mi się, praktyczny kantor, nawet odroczona płatność jest możliwa i wszystko przebiega sprawnie.

 • gombi 6 lat temu

  Moja pierwsza wymiana w jakimkolwiek kantorze online. Wszystko poszło bardzo gładko, nawet nie sądziłem, że będzie to takie proste. Dla mnie rewelacja. Polecam Pluskantor.

 • trans4mer 6 lat temu

  Korzystam od kliku miesięcy, wszystko dobrze jak na razie. Kasa szybko na koncie i za granicę też już z Pluskantora wysyłałem.

 • artur krolak 6 lat temu

  Szybko, niedrogo. Wersja mobilna pluskantor.pl przydatna. Mnie się podoba, jest to wniosek po kilkunastu wymianach także mówię na pewniaka. kantor nie zawiódł nigdy choćby w najmniejszym stopniu.

  • SPOSTRZEGAWCZY 6 lat temu

   WYGLAD OPINIi WSKAZUJE NA TO ZE PISZE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA - PRACOWNIK KANTORU ??

 • albinoos 6 lat temu

  Polecam, w tym kantorze internetowym przewalutowania przebiegają wyjątkowo sprawnie. Bywa że z pluskantor.pl też z zagranicy na polskii rachunek przelewam kasę i pod tym kątem też się zawsze sprawdza.

 • rafka 6 lat temu

  Transakcje błyskawiczne- też w weekendy, święta. Wielki plus za to, kurs się nie zmienia dzięki temu, nie trzeba czekać do pn. jak np w sob. zlecam wymianę. Kursy walut też OK, Pluskantor nie ściąga prowizji, wychodzi więc całość korzystnie.

 • ludwin 6 lat temu

  Zaufałem temu kantorowi, ponieważ dokładnie jest wyjaśniony zakres środków bezpieczeństwa stosowanych przez nich odnośnie transakcji w sieci. Potwierdzam też to, że na Pluskantor.pl wymiany waluty odbywają sie błyskawicznie.

 • Vilanta 6 lat temu

  Przewalutowania za pośrednictwem pluskantor.pl są na tyle korzystne że nawet jestem w stanie zaoszczędzić w ciągu miesiąca na zakup dodatkowej partii asortymentu z zagranicy do mojego sklepu. Nie tracąc czasu na chodzenie po zwykłych kantorach mam z kolei więcej czasu dla siebie, co tak naprawdę też się przekłada na kolejną oszczędność finansową, bo np. nie jadam już tak często w restauracjach, mam chwile aby w domu sama coś przygotować.

 • a_kozlek 6 lat temu

  Jest wszystko co trzeba- niedroga wymiana przez Internet, przelewy międzynarodowe w odpowiednim tempie, ja sobie chwalę współpracę z tym kantorem. Nie ukrywam zarazem że promocja jaką Pluskantor.pl oferuje nowym klientom jest atrakcyjna, wymiana do 5000 następuje bezpłatnie. Szkoda że tylko jednorazowo tak można, ale zawsze jest to dodatkowa oszczędność i wcale nie mała.

 • raddo 6 lat temu

  Bezpieczne i szybkie przewalutowania, czyli to czego oczekiwałem od internetowego kantoru. Polecam usługi pluskantor.pl wszystkim, którzy potrzebują przewalutowań bez względu na ich częstotliwość czy wysokość. Przyjazna, solidna firma dla każdego klienta.

 • Iwanik 6 lat temu

  Kiedy zacząłem korzystać z Pluskantor.pl miałem już doświadczenie w internetowej wymianie walut, a więc można powiedzieć że jestem wymagającym klientem. Nie skończyło się na jednej wymianie:) Kantor daje radę, szybkość jak mało gdzie, klikam i finał transakcji już za mną. Pewnie księgowanie przelewów zalezy też od banku, ale do mnie na konto w BZ WBK w 10 minut środki dochodzą.

 • Osowiak 6 lat temu

  Można zrobić szybki przelew walutowy bezpośredni z kantoru i na stronie pluskantor.pl jest w dodatku informacja jak wyjdzie najtaniej. Ja płaciłem za transfer EUR 5 zł:) Przy tak korzystnym kursie to drobnostka.

 • Marta_Koszalin 6 lat temu

  Usług dobra i dla indywidualnych i biznesowych klientów, koszty korzystania z Pluskantora bardzo niskie, gdyż jest to jedynie symboliczny spread, zero opłat za konto, żadnych prowizji. Kantor naprawdę na plus:)

 • solo 6 lat temu

  Teoretycznie zawsze może być lepiej, ale nie ma co się czepiać. Spread w pluskantorze jest naprawdę nie duży, poniżej 2 groszy , a kantor nie pobiera ponadto prowizji, więc wymiany są korzystne. Strona pluskantor.pl bez bajerów ale przejrzysta, wyraźne zakładki, intuicyjny panel wymiany, przydatny kalkulator. Ja będę wracał.

 • alex_kowalska 6 lat temu

  Wyjątkowo szybkie zasilenie portfela, sprawdziłam po 10 minutach ,wpłacone przeze mnie środki już miałam do dyspozycji. Ogromną zaletą pluskantor.pl jest też to, że klient wymienia bez kosztu prowizji. Spread symboliczny, także warto.

 • Ziomek 6 lat temu

  Zawsze wymieniam walutę w Pluskantorze, kiedy odwiedzam moje rodzeństwo za granicą, przelew waluty na mój rachunek dochodzi bez żadnych prowizji czy innych niespodziewanych opłat.

 • oliwka1980 6 lat temu

  Trafiłam na Pluskantor.pl przypadkowo, tzn. szukałam kantoru dla firmy, przeglądałam rożne oferty. Byłam przede wszystkim ciekawa czy naprawdę pierwszą wymianę mi zrealizuje za darmo. Obietnica zgodna z prawdą:) I nadal współpracuję, tak szybko nie dostawałam przelewów zżadnego innego kantoru.

 • Kudłat 6 lat temu

  Bardzo szybkie uzupełnienie portfela w razie potrzeby, Pluskantor.pl jest idealnie zgrany z moim kontem w PKO BP pod tym względem. Łatwo jest także sprawdzić ile mogę w danej chwili zaoszczędzić dzięki niezobowiązującej symulacji transakcji .

 • hermh 6 lat temu

  Bezpieczny i komfortowy kantor- nadaje się do biznesowych przewalutowań. Szybkość, FV, wszystko dopilnowane. Przelewy za granicę trafiają do odbiorców szybko bez żadnego kłopotu- często prosto z kantoru reguluję różne należności.

 • TomekK 6 lat temu

  Bez prowizji, bez ukrytych kosztów. 100% uczciwa oferta i bardzo dobra funkcjonalność kantoru. Cieszę się że zdecydowałem się na Pluskantor, jest teraz moim ulubionym miejsce do wymiany waluty.

 • Filip Majchrzewski 6 lat temu

  Bardzo praktyczny:) Najszybsze transakcje, najlepsza dostępność. M.in. dlatego polecam Pluskantor.pl każdemu kto szuka niezawodnego miejsca do przewalutowań w biznesie.

 • Baks 6 lat temu

  Szybkie księgowania środków to jedna z głównych zalet tego kantoru. Kilka razy wpłacałem do pluskantor.pl środki z rachunku w UK, absolutnie żadnych problemów, prawidłowo i na czas, przelewy w PLN tak samo.

 • piotrszymek 6 lat temu

  Zaraz po przewalutowaniu mogę zlecić przelew z pluskantor.pl na każdy rachunek, a sama wymiana to kwestia paru minut- zawsze. Nigdy nie było najmniejszego potknięcia, solidna firma, coraz bardziej mnie przekonuje.

 • mervin 6 lat temu

  Szybkie i korzystne przewalutowania GBP/PLN, z Pluskantor.pl realizowałem też transfer na polski rachunek po wymianie- darmowo i został zaksięgowany tego samego dnia.

 • Keita 6 lat temu

  Dokonałam na razie pierwsze transakcji, zgodnie z info faktycznie bez spreadu, po kursie rynkowym, a więc Pluskantor uważam za uczciwe miejsce do przewalutowań. Poszło niezwłocznie, od razu po wymianie zleciłam i zatwierdziłam przelew, który otrzymałam po kilku godzinach.

 • Szym77 6 lat temu

  Fajna promocja (darmowe przewalutowanie), na dłużej też współpraca opłacalna. Jak najbardziej biorę pod uwagę to aby kontynuować swoje przewalutowania w Pluskantor.pl regularnie, w firmie przyda się takie rozwiązanie gdy mamy wpływy z zagranicy.

 • tadeusz 6 lat temu

  Działa jak przystało na porządny e-kantor, sprawnie, informacje są chętnie udzielane telefonicznie , większość najważniejszych zawiera też treść strony pluskantor.pl . Mogę polecić.

 • Zbiggy 6 lat temu

  Jest OK, powiem nawet że lepiej niż w kantorze z którego korzystałem wcześniej, bardzo szybkie księgowanie środków w obie strony, dlatego Pluskantor.pl jest idealny do płatności międzynarodowych.

 • pop_corn 6 lat temu


  Internetowe przewalutowania są opłacalne. W Pluskantor.pl spread to 1-2 grosze, tymczasem w tradycyjnych to już groszy kilkadziesiąt. Za przewalutowanie nie ponoszę żadnych innych kosztów, do wielu banków mam przelewy za free, a nawet jeśli wysyłam za granicę to nie jest drogo i w dodatku sprawnie transfery.

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.