kwiecień

22

2015

Cinkciarz.pl: najświeższe komentarze walutowe w wersji audio i wideo

Serwis wymiany walut online Cinkciarz.pl startuje z analizami audio i wideo. Aktualne komentarze walutowe mają być przygotowane przez analityków Cinkciarz.pl nawet kilka razy w ciągu dnia.

- Przekazujemy najnowsze informacje gospodarcze. Opowiadamy o aktualnych wydarzeniach na rynkach walut, ich możliwych konsekwencjach i globalnych trendach. To bardzo przydatne i dobrze zredagowane materiały – mówi Kamil Sahaj, marketing manager Cinkciarz.pl.

Można z nich skorzystać, wchodząc bezpośrednio na stronę Cinkciarz.pl. Filmy wideo opublikowane są także na https://vimeo.com/cinkciarztv. Zarówno one, jak i komentarze audio, dostępne są też poprzez aplikacje do podcastów np. na urządzenia z systemami iOS czy Android. Wersja wideo trwa ok. trzech minut, natomiast audio w formacie MP3 to rozbudowana, kilkunastominutowa analiza.

Zainteresowane redakcje mogą korzystać z linków i publikować komentarze na łamach własnych serwisów. Możliwe jest również ich udostępnianie na portalach społecznościowych.

Cinkciarz.pl znajduje się w prestiżowym gronie dostawców danych oraz analiz rynkowych na platformie Bloomberga. Analizy walutowe publikowane na łamach serwisu niejednokrotnie były wyróżniane przez niezależne ośrodki. W zestawieniu Bloomberg Rankings Cinkciarz.pl zajął pierwsze miejsce na świecie wg kryterium skuteczności prognozy na parze walutowej EUR/PLN w czterech kolejnych kwartałach 2013 r. Prognozy Cinkciarz.pl dla pary USD/PLN zajęły także drugie miejsce na świecie w pierwszym kwartale 2014 roku. W tym samym prestiżowym rankingu za pierwszy kwartał 2015 r. analitycy internetowego serwisu wymiany walut najtrafniej przewidzieli kursy pary walutowej CZK/EUR.

Adresy kanałów audio i wideo portalu Cinkciarz.pl to: https://cinkciarz.pl/podcast i https://cinkciarz.pl/vodcast.

KomentarzeInformacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.