maj

21

2015

InternetowyKantor.pl z aplikacją walutową

Proste zatwierdzanie transakcji wymiany waluty oraz podgląd aktualnych kursów walutowych – tak prezentuje się aplikacja InternetowyKantor.pl na smartfony.

Aplikacja uruchomiona została dla systemów Android i iOS. Ma przejrzystą i czytelną grafikę oraz intuicyjny interfejs. Aplikacja InternetowyKantor.pl umożliwia podgląd transakcji oczekujących na zatwierdzenie i ich zawarcie. Można też sprawdzić aktualne kursy 20 walut. Użytkownik, logując się do aplikacji po raz pierwszy, posługuje się mailem i hasłem. W kolejnych logowaniach wygodnie używa już bezpiecznego, 6-cyfrowego PINu.

W niedalekiej przyszłości aplikacja będzie wzbogacona o kalkulator walutowy oraz wykresy głównych walut. Aplikacja jest bezpłatna i nie zawiera reklam.

Aplikacja stworzona została dla 180 tys. klientów InternetowyKantor.pl, którzy obecnie wymieniają w serwisie waluty na ponad 4,2 mld zł rocznie. Ma ułatwić im zatwierdzanie transakcji w dogodnym dla siebie momencie i po korzystnym w danej chwili kursie walutowym. InternetowyKantor.pl ma już w swoim portfolio aplikację podróżniczą Kalkulator Podróżnika.

Źródło: InternetowyKantor.pl

KomentarzeInformacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.