Strona www gieldawalut.com
Właściciel Payholding Sp. z o.o.
Siedziba Wrocław, 53-413, Gwiaździsta 66, Lok. 22 piętro, Polska
Godziny pracy 8:00-18:00 (pn.-pt.)
Transakcje 24h
Założenie firmy 2013
Start w internecie 2017
Kapitał zakładowy 700000
Forma prawna Sp. z o.o. (rejestr)
Regulamin usługi link do regulaminu
Data aktualizacji 2017-06-13
SSL
SSL Premium
Weryfikacja użytkowników
GIODO
Kody SMS
Działalność kantorowa
Instytucja płatnicza

GieldaWalut.com to platforma wymiany społecznościowej należąca do firmy Payholding Sp. z o.o., która jest jednocześnie właścicielem portalu Amronet.pl.

Oferta gieldawalut.com

Przelewy z i do e-kantoru

Koszt założenia rachunku 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku 0 zł

Prowizja od wymiany

0,2% obrót miesięczny do 200tys. zł; później do 1 mln. 0,15%, do 3 mln. 0,1%, powyżej 3 mln. 0,08%

Wymiana z portfela
Wymiana społecznościowa

Szczegóły wymiany

Wymiana możliwa w dwóch opcjach:
- aktualnie najlepszy kurs (wymiana natychmiastowa po najlepszym w danym momencie kursie
- po własnym kursie (kurs określasz samemu, a wymiana następuje kiedy pojawi się przeciwstawna oferta spełniająca nasze kryteria)

Przelewy zagraniczne
Przelewy do osób trzecich
Zlecenie stałe
Twój kurs
Początek przelewu GieldaWalut.com zleca przelew online
Minimalna transakcja 1 jedn.
Możliwość negocjacji
Zmiany kursu online
Wersja mobilna

Komentarze • Narnik 5 dni temu

  Nie ma czym się niepokoić, taka jest specyfika platform kantorowych. A powiem Ci że Gieldawalut.com jest moim zdaniem jedną z najlepszych i na realizację społecznościową wcale się długo nie czeka w porównaniu do kilku innych platform z jakich miałem okazję korzystać.

 • monikka 8 dni temu

  Na początku trochę się denerwowałam bo zleciłam wymianę społecznościową i musiałam poczekać aż dojdzie do skutku, ale rezultat od razu poprawił mi humor. Tak tanio jeszcze w życiu nie kupiłam EUR. Będę do gieldawalut.com zaglądać częściej.

 • makscol 12 dni temu

  Korzystne przewalutowania po dostępnym kursie- oceniając i pod kątem finansowym i pod względem szybkości realizacji. Przydatna platforma do spłaty kredytu dla mnie. Ale nie tylko, zarobki z UK też przewalutowałem tutaj.

 • Marcin 17 dni temu

  Bezpiecznie, całkiem sprawnie, uważam że gieldawalut.com to platforma która ma na tym rynku przyszłość.

 • J.F.C. 22 dni temu

  Platformę szczególnie chwalę za korzystne ceny walut, bardzo konkurencyjna pod tym względem.

 • anna cieplak miesiąc temu

  Żadnych niejasności w regulaminie, Gieldawalut wyróżnia się też funkcjonalnym panelem transakcyjnym. Na kursie również nie narzekam, można zaoszczędzić "trochę grosza".

  • anna cieplak 24 dni temu

   WYGLAD OPINIi WSKAZUJE NA TO ZE PISZE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA - PRACOWNIK KANTORU ??

 • Lambof 2 miesiące temu

  Korzystna zniżka, a prowizja i tak niewysoka. Platforma sobie świetnie radzi z każdą kwotą pieniędzy, jest bezpieczna. Najbardziej w gieldawalut.com spodobała mi się jednak szybkość przelewów. Ja w 10 minut otrzymałem na konto.

 • gert 2 miesiące temu

  korzystnie, nie ma opóźnień w przelewach, dostępne kursy na Gieldawalut.com na tyle atrakcyjne że nie muszę korzystać ze społecznościowki.

 • bolek 3 miesiące temu

  Społecznościowe wymiany to dla mnie dość nowy temat- w gieldawalut.com właśnie przetestowałem jak to działa. Interesująca opcja i realna oszczędność. Moje przewalutowanie zostało sfinalizowane w nieco ponad godzinę,mogłem podpatrywać status cały czas w historii na stronie.

 • Klaudejn 3 miesiące temu

  Ogólnie spoko i polecam. Niski koszt przewalutowania bo mask 0,2% a ja z cashback ponoszę niższy to jedna z wielu zalet platformy gieldawalut.com. Wycenia poza tym świetnie nic się nie zacina na stronie, fajna funkcjonalność.

 • zadzior 3 miesiące temu

  Korzystałem na Gieldawalut z wymiany społecznościowej. Bardzo sprawnie to wszystko działa, jest dopracowane w każdym szczególe. Miałem lekkie obawy, czy wszystko będzie ok, ale były na szczęście bezpodstawne.

 • SPOSTRZEGAWCZY 4 miesiące temu

  WYGLAD OPINIi WSKAZUJE NA TO ZE PISZE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA - PRACOWNIK KANTORU ??

 • refli 4 miesiące temu

  Korzystając z gieldawalut.com zobaczyłem że nowoczesna wymiana waluty, bezgotówkowa jest naprawdę opłacalna i prosta. Warto na tę platformę zajrzeć, nawet jak się juz jest klientem jakiegoś innego kantoru internetowego, cenowo mocno konkurencyjna:)

 • Kam.Asz 4 miesiące temu

  Platforma mi zastępuje kantor stacjonarny doskonale, gieldawalut.com pod każdym względem jest lepsza. Nie spodziewałem się też że przelewy za granicę z takie kantorowej platformy mogą być bardziej opłacalne niż realizowane w banku.

 • gabr27 4 miesiące temu

  Korzystam z usług platformy co najmniej rok, nigdy nie zawiodła w taki sposób żeby cokolwiek się opóźniło, nie działało ani w zakresie wyceny, jak porównywałem kursy z konkurencją, Gieldawalut.com wypada wręcz świetnie.

 • Jagata 5 miesięcy temu

  Gieldawalut okazała się tańsza niż bank w którym realizowałam wymianę waluty wcześniej. Dobrze działa na iPhonie, ogólnie nigdy nie zdarzył się żaden problem techniczny.

 • freelip 5 miesięcy temu

  Walutę wymieniam 3-4 razy do roku co najwyżej i w tej sytuacji gdy nie ma pośpiechu, bo chodzi o przewalutowanie moich zarobków na emigracji na Gieldawalut.com mogę swobodnie korzystać z przewalutowań po kursie własnym. Przynoszą największą oszczędność. A realizacja zawsze skuteczna i jeszcze dodatkowo przycinam koszty dzięki programowi cashback.

 • wojciechan 5 miesięcy temu

  Idąc za sugestią kolegi z firmy kupiłem za pośrednictwem gieldawalut.com EUR przed tegorocznymi wczasami. Oszczędność (ok 400 zł) mnie zaskoczyła i bardzo ucieszyła, tyle nie zyskałem w żadnym e-kantorze jeszcze, choć i tak uważałem że jest tanio.

 • Kerina 5 miesięcy temu

  Nawet bez zniżki, z którą przez miesiąc kupowałam walutę bardzo się opłaca wraz z realizacją przelewów w EUR. Od obsługi Gieldawalut.com- nawiązując kontakt przez telefon dowiedziałam się jak zrealizować najtańszy transfer (z 5 zł) i to się sprawdza w realiach.

 • arek 6 miesięcy temu

  Wycena lepsza niż w innych e-kantorach z jakich miałem okazję korzystac (było ich kilka), z Gieldawalut.com też przelewy za granicę dochodzą bardzo sprawnie. Polecam.

 • Spoki 6 miesięcy temu

  Jest pierwszym kantorem internetowym z jakiego skorzystałem, więc nie mam porównania z innymi ale powiem że w stosunku do tych na mieście w Gieldawalut.com jest o wiele korzystniej. I przyznam że bardzo szybko się zorientowałem jak to działa, jak poruszać się po panelu, wybrać najlepszy model wymiany itp. Na pewno polecam, rozwiązanie naprawdę świetne, mega wygodne.

 • majeska 6 miesięcy temu

  Za mną właśnie pierwsze kroki z gieldawalut.com tzn. rejestracja i jak na razie jedno przewalutowanie. Na pewno gdzie indziej nie kupiłabym EUR po tak znakomitym kursie, aż sprawdziłam w historii czy to aby nie pomyłka że tak tanio:)

 • Gorgit 6 miesięcy temu

  Sprawny, zrozumiały system przewalutowań. Gieldawalut w 100% spelnia moje oczekiwania względem usług kantorowych online.

 • djama 6 miesięcy temu

  Oferta 2 możliwości przewalutowania w jednej firmie, super. Jak mi bardzo na czasie zależy, kurs dostępny mi gwarantuje że wymieniam od ręki i moge już zrobić z Gieldawalut.com przelew gdzie chcę. Natomiast czasem chcę jeszcze oszczędniej a mi się nie spieszy- wówczas spolecznościowo. Dodam, ze ilekroć postawiłam na ten wariant wymiana zawsze została uczciwie i do końca sfinalizowana.

 • Zenobik82 7 miesięcy temu

  Cieszę się z dobrych kursów przede wszystkim. Polecam Gieldę Walut wszystkim którzy szukają bezpiecznej i oszczędnej opcji przewalutowania bezgotówkowego.

 • Lifka 7 miesięcy temu

  Sprawnie obsługuje wszystkie rachunki, jak wpłacałam z Niemiec też wszystko OK , na drugi dzień portfel zasilony. Nigdy nie zdarzyły się kłopoty z platformą na żadnym etapie realizacji usługi. Gieldawalut to dobra alternatywa dla stacjonarnego kantoru oraz firm świadczących transfery międzynarodowe.

 • Jacen 7 miesięcy temu

  Szybkie transfery, w opcji kurs dostępny tak samo z wymianą. Gieldawalut jest w mojej czołówce dobrych miejsc do zakupu waluty bez gotowki.

 • Kamil 7 miesięcy temu

  Na razie przez gieldawalut.com realizowałem tylko małe transakcje wymiany, do 500 zł maks, niemniej jednak oszczędność już odczuwalna. Usuga finalizowana ekspresowo w opcji kurs dostępny , duży plus za sprawne przelewy w EUR i USD.

 • Izyda 7 miesięcy temu

  Dużo lepiej dziala niż kantor bankowy z którego korzystałam jeszcze kilka miesięcy temu. Przede wszystkim sprawniej, platforma transakcyjna gieldawalut.com sie nie zawiesza nawet w telefonie, a z tą bankową bywało bardzo różnie przez co byłam narażona na zmianę kursu przewalutowania. Przez Giełdę natomiast mogę automatycznie upić walutę dokladnie po takim kursie jaki otrzymuję w momencie zalogowania.

 • z.loki 7 miesięcy temu

  Obsługa życzliwa i konkretna, odbierają telefon, udzielają informacji. Podobnie mail. Jak na razie 3 wymiany. W porządku- korzystnie, uczciwie naliczona zniżka. 80% rabatu na prowizję to sporo, także liczę, że wykorzystam tę okazję jeszcze przy kolejnym przewalutowaniu w gieldawalut.com

 • remster 7 miesięcy temu

  Ode mnie pochwała- za bardzo oszczędne przewalutowanie oraz przelew który mialem już na koncie za 20 minut. Jak zajdzie potrzeba wrócę do gieldawalut.com z checią.

 • Maciek 7 miesięcy temu

  Fajna strona i dobrej jakości usługa internetowego przewalutowania. Łatwo można śledzić na Gieldawalut.com kursy walut, porównywać je z notowaniami forex- są publikowane zawsze na świeżo i wymienić w najkorzystniejszym momencie, nawet przez telefon.

 • polianna 8 miesięcy temu

  Korzystam coraz częściej z opcji kursy własnego. Dzięki takiej możliwości oszczędzam więcej pieniędzy. Świetnie, że gieldawalut.com udostępnia też jednocześnie szybkie przewalutowania, bo bywa i tak, że priorytetem jest czas. Obydwa modele przewalutowania sprawdzają się bardzo dobrze.

 • kormaks 8 miesięcy temu

  Przy natłoku obowiązków ważna jest dla mnie szybkość i wygoda w zakresie realizowania wszelkich finansowych spraw. Przewalutowania przez Giełdę Walut to usługa w sam raz dla mnie, kantor do którego zamiast iść mogę się po prostu zalogować i skorzystać z wymiany waluty dosłownie w każdej chwili.

 • Renata 8 miesięcy temu

  Często korzystam z przelewów międzynarodowych, z gieldawalut.com do każdego banku dochodzą na czas.

 • s.jager33 8 miesięcy temu

  Jestem ogólnie zadowolony, platforma to całkiem niezły partner w biznesie, można szybko przewalutować każde pieniądze i puścić je dalej niedrogim przelewem. Ciekaw jestem czy zostaną wprowadzone zlecenia stałe? Dla mnie to nie jest mega priorytetowa usługa ale np. żonie by się rozydała taka opcja. Poza tym Gieldawalut bardzo pozytywnie wypada na tle licznej konkurencji.

 • szyfer 8 miesięcy temu

  Świetna zniżka i jako że aż na miesiąc wymieniłem kilka razy taniej niż standardowo. Początkowo nie byłem pewien czy giledawalut.com da radę przy biznesowym zapotrzebowaniu na częste i spore wymiany, ale jak najbardziej.

 • zBYSZEK 8 miesięcy temu

  Ekspresowy sposób na przewalutowanie, na gieldawalut.com zrealizowałem wymianę od ręki. Zaprzeczam więc pogłoskom że na platformach zawsze trzeba czekać. Nie prawda:)

 • Miłosz Wroc 9 miesięcy temu

  Dwie pierwsze wymiany wypadły bardzo dobrze, zniżka sporo obniżyła prowizję. Podoba mi się też pomysł z mobilną wersją Gieldawalut. Nie testowałem jeszcze jak platforma działa w telefonie ale na pewno to sprawdzę.

 • Traszek 9 miesięcy temu

  Jak do tej pory każda transakcja w porządku, szybka, z uczciwie naliczoną zniżką. Co ważne gieldawalut.com może pochwalić się rzetelną obsługą klienta, nie ignorują maili z zapytaniami, a to rzadkość w dzisiejszych czasach.

 • Ewela Wójcicka 9 miesięcy temu

  Od strony realizacji wymiany wszystko OK, kurs jaki w gieldawalut.com otrzymałam jako dostępny na szybko też super.

 • Horst 9 miesięcy temu

  Kupiłem walutę niemal po kursie rynkowym. Brawo i dziękuję! Moja wplata zaksięgowana została gdzieś w godzinę w gieldawalut.com a kasy już nie musialem odsyłać z powrotem tylko prosto z platformy zrealizowałem transfer do Francji.

 • Casper 9 miesięcy temu

  Bardzo pozytywnie odbieram dotychczasową współpracę z tą firmą. Na GieldaWalut kupuję taniej niż w banku choć i ten w porównaniu do kantoru na mieście wyceniał EUR nie najgorzej. A tu o jeszcze 20 gr. taniej.

 • Rasmus 9 miesięcy temu

  Od strony technicznej nie mam nic do zarzucenie, podobnie jeśli chodzi o kursy walut. To dopiero początek współpracy jednak sądzę że z Gieldawalut.com potrwa ona dłużej.

 • Olivia34 9 miesięcy temu

  Bardzo przyjemne przewalutowania, z pewną, sprawną realizacją. Rabat otrzymałam , przy czym 80% zniżki na start to nie wszystko, na stałe obniżyć koszt też można- cashback! Dzięki temu programowi wymieniam na Gieldawalut.com stale z upustem 20%.

 • Celti 10 miesięcy temu

  Rzetelna firma, pomocna gdy trzeba- udzielenie szczegółowych informacji i porad telefonicznie nie było dla obsług Gieldawalut.comi żadnym kłopotem, chętnie mi wszystko wyjaśniono. Do przewalutowań nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem mile zaskoczony szybkością transferu pieniędzy na konto w USA.

 • kta_vian 10 miesięcy temu

  Zaoszczędziłem sporo pieniędzy na przewalutowaniu oszczędności. Wymieniłem z uczciwie przyznaną mi zniżką 80%, więc prowizja była bardzo, bardzo mała. Sądzę, ze jeszcze wrócę na Gieldawalut.com.

 • Amsti 10 miesięcy temu

  Jest to pierwsza tego typu platforma z jakiej korzystałem. Ekstra w porównaniu do zwyklych kantorów:) Jestem pozytywnie zaskoczony, z chęcią zajrzę na gieldawalut.com ponownie.

 • Jurcio 10 miesięcy temu

  Proste zasady realizacji przewalutowań, nawigacja po platformie również, korzystam tylko w zakupu waluty po kursie dostępnym w Gieldawalut bo bardzo mi zależy zwykle na szybkości transakcji, w tej opcji jest idealnie- od razu, na wycenę też nie mogę narzekać.

 • Oleszko 10 miesięcy temu

  Bezpiecznie, sprawnie, nowocześnie, takiej platformy jak Gieldawalut właśnie szukałem.

 • vegas 10 miesięcy temu

  Perfekcyjnie:) Szybkie przewalutowania, zawsze okazyjne ceny, serwis gieldawalut.com jest jak dla mnie super sposobem na korzystną wymianę waluty

 • Ferrero 10 miesięcy temu

  W zakresie oszczędności znacznie obniża koszty cashback, aż 20% każdorazowo. Super, że Gieldawalut.com program ten udostępnia każdemu klientowi.

 • krystian 10 miesięcy temu

  Polecam nowicjuszom:) Obsługa platformy GieldaWalut jest bardzo prosta, intuicyjnie przechodzimy do wszystkich opcji serwisu.

 • Tomek 10 miesięcy temu

  Korzystałem z kilku platform, ale gieldawalut.com okazała się najlepszą, realizacja usługi przewalutowania jest dostępna całodobowo z natychmiastowym skutkiem po kursie platformy- świetnie.

 • Klos33 10 miesięcy temu

  Wymiany bezpieczne, po kursie dostępnym w minutę jest zatwierdzone przewalutowanie, a fajnie że gieldawalut.com posiada też opcję 2- kurs własny. Dobrze się sprawdza także wersja mobilna.

 • Kociogon rok temu

  Dzięki opcji przewalutowań po kursie własnym można realizować transakcje z zyskiem, dodatkowo jeszcze korzystając z cashback. Bieldawalut jest platformą która posiada więcej możliwości niż zwykły kantor:)

 • Andrzej Makosz rok temu

  Łatwość obsługi, platforma GieldaWalut nieźle się sprawdza pod kątem funkcjonalności, cenowo- konkurencyjnie. W mojej ocenie warto skorzystać, nie tylko jednorazowo:)

 • hoopla rok temu

  Wymiana w dwóch opcjach- dobry pomysł. Może moje 3 przewalutowania to jeszcze niewiele, jednak po rezultacie sądzę, ze gieldawalut.com jest miejscem godnym uwagi.

 • Grzegorz rok temu

  Jest to miejsce warte polecenia. Poziom bezpieczeństwa odpowiedni, koszt myślę najniższy możliwy, bo prowizja jest mała i nic oprócz tego nie płacimy. Kilka razy już też realizowałem z gieldawalut.com przelewy, na różne rachunki i pod tym względem również satysfakcja.

 • Sylwia rok temu

  Można wymienić jeszcze taniej niż w e-kantorze, społecznościowe przewalutowania na Gieldawalut.com stwarzają taką realną możliwość. Mnie się udało i to bez długiego czekania na dopasowanie oferty.

 • Losmilio rok temu

  Jak na dość nową markę w branży jest świetnie! Gieldawalut.com jest przygotowana na sprawną obsługę każdego klienta, ktoremu zależy na szybkiej i tańszej niż w zwykłym kantorze wymianie środków bezgotówkowo.

 • paskal rok temu

  Spory rabat- widać oszczędność na kosztach:) I tak jak platforma deklaruje, wymiany przez gieldawalut.com można realizować też natychmiastowo . Polecam, profesjonalna i uczciwa firma.

 • Jolka rok temu

  Najbardziej przejrzysta platforma kantorowa na jaką trafiłam w ostatnim czasie. Bardzo łatwo jest się poruszać po stronie, korzystać z wszelkich funkcjonalności. Daję też platformie Gieldawalut plusa za to, że nie ma nigdy zwłoki z przelewami.

 • Fryc rok temu

  Zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie, w tym infolinia. Przewalutowanie w dobrej cenie. Jak dla mnie Gieldawalut.com powinna wybić się w branży bardzo wysoko

 • Scrob rok temu

  Nie myślałem że e-platforma tak sprawnie może finalizować przewalutowania. Może! Giledawalut.com oferuje je po dostępnym kursie od ręki tak więc bez czegoś takiego, że zlecenie figuruje w oczekujących:)

 • Ewa rok temu

  Polecam frankowiczom, gieldawalut.com ma najlepszy kurs CHF w tym momencie.

 • neapoli rok temu

  Super! Spread poniżej 1 grosza:)

 • jowisz.grudziądz rok temu

  Fajnie zorganizowana platforma, łatwo można porównywać kursy, przeliczać opłacalność wymian itp. Wymieniać przez gieldawalut.com też się opłaca, poza niską prowizją nie zaskakuje żaden nieprzewidziany koszt.

 • Monika rok temu

  Bardzo pozytywna marka, platforma mi wiele spraw ułatwia, głównie przelewy do Polski gdy za granicę wyjeżdżam, dzięki gieldawalut.com pieniądze wysyłam taniej.

 • stasiek rok temu

  Podoba mi się całościowo, dopracowana platforma, rzetelna. Gieldawalut.com ma też znakomitą opcję aby kumulować sobie drobne oszczędności- cashback

 • Jumper rok temu

  Znakomicie mi zastępuje taki zwykły kantor. Przy czym na Gieldawalut.com zawsze wymieniam po sprzyjającym moim finansom kusie.

 • Monika rok temu

  Platofrma jest super,. przede wszystkim Gieldawalut.com oferuje bardzo konkurencyjne kursy, póki korzystałam ze stacjonarnego kantoru nawet nie byłam świadoma, że tam jest drogo. A teraz już wiem i korzystam z lepszego rozwiązania:)

 • Aura rok temu

  Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie i obsługa również, realizacje wymian są zautomatyzowane i dlatego przez całą dobę codziennie można korzystać swobodnie z platformy. Sądzę, że Gieldawalut.com to znakomita opcja dla nowoczesnych ludzi, którzy cenią sobie czas i pieniądz.

 • Wojtek rok temu

  Zachowane zasady bezpiecznych transakcji- to olbrzymi plus względem Gieldawalut.com. Przewalutowania po dostępnym kursie zostały zrealizowane od razu, a więc na sprawność działania platformy również nie narzekam:)

 • furore rok temu

  Zapewniam Cię, ze warto na dłużej. realizuję przewalutowania przez platformę Gieldawalut.com od kwietnia , dosyć regularnie i widzę jaka jest sala oszczędności.

 • Jonatan rok temu

  Oferta bardzo konkurencyjna, platforma nowoczesna i praktyczna,. Wymieniam na Gieldawalut.com w zasadzie od 2 tygodni dopiero ale wrażenie bardzo dobre, od razu się zakwalifikowałem do programu cashback i oszczędności faktycznie zbierają się w mojej strefie zysku.

 • ajjatara rok temu

  Naprawdę przyjazne miejsce do e-przewalutowań. Podoba mi się, że Gieldawalut.com ma funkcję błyskawicznej wymiany jak w kantorze,.

 • szatynka rok temu

  Nic do zarzucenia, dobre opcje dodatkowych oszczędności- np. cashback, w strefie zysku uczciwie rozliczane:) Gieldawalut.com jest warta polecenia.

 • Gremen rok temu

  Strona działa sprawnie, platforma transakcyjna dopracowana i bezpieczna. To dopiero kilka przewalutowań co prawda, jednak wrażenie dobre. Pieniądze w Gieldawalut.com są szybko księgowane, zwrotne przelewy również, koszty niskie.

 • Kormoran rok temu

  Przede wszystkim chwalę platformę Gieldawalut.com za bardzo niskie koszty przewalutowań. Pieniądze też sprawnie dochodzą na dosłownie każdy rachunek, mówię też o kontach zagranicznych

 • Aleksander rok temu

  Solidna platforma, obsługa transakcji nie sprawia żadnych problemów. Oferty kursów na Gieldawalut jak najbardziej do zaakceptowania:)

 • Zuza rok temu

  Przewalutowania na Gieldawalut.com są praktyczne. Bardzo podoba mi się nowoczesność platformy, głównie to,że działa na internecie w smartfonie.

 • mCraft rok temu

  Przyjazna, bezpieczna witryna- także pierwsze wrażenie OK. Weryfikacja podczas rejestracji zautomatyzowana, bardzo szybka. Z przewlautowaniem oraz przelewem też nie miałem żadnych kłopotów. Jak dla mnie Gieldawalut.com ma duże szanse na rynku.

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.