Strona www currencyfair.com
Właściciel CurrencyFair Ltd
Siedziba Dublin, postcode, Colm House, 91 Pembroke Road, Ballsbridge, Irlandia

Godziny pracy

24h (nieczynne od godz. 20:00 w piątek, do 22:00 w niedzielę czasu brytyjskiego GMT)

Transakcje 24h
Założenie firmy 2010
Start w internecie 2010
Kapitał zakładowy
Forma prawna Sp. z o.o. (rejestr)
Data aktualizacji 2016-08-22
SSL
SSL Premium
Weryfikacja użytkowników
GIODO
Kody SMS
Działalność kantorowa
Instytucja płatnicza

CurrencyFair to wiodąca międzynarodowa platforma wymiany walut online oferująca bardzo szybkie i tanie przelewy zagraniczne bez banków pośredniczących. Firma posiada konta bankowe w wielu krajach świata, a do wymiany dochodzi pomiędzy użytkownikami lub bezpośrednio z platformą.

Oferta currencyfair.com

Przelewy z i do e-kantoru

Koszt założenia rachunku 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku 0 zł

Prowizja od wymiany

0,15% (wymiana społecznościowa, tzw. MarketPlace) 0,50% (wymiana z CurrencyFair tzw. QuickTrade)
+ niska opłata za przelew zagraniczny na konto banku krajowego (3 euro lub równowartość w innych walutach) UWAGA: unikasz wysokich kosztów banków pośredniczących !

Wymiana z portfela
Wymiana społecznościowa

Szczegóły wymiany

- wykonując przelew na konto w innej walucie należy najpierw dokonać zakupu waluty, którą chcemy przelać;
- transakcja „QuickTrade”, w której system zaoferuje natychmiastową wymianę po najlepszym dostępnym w danym momencie kursie;
- kursy na platformie uwzględniają już prowizję CurrencyFair

Przelewy zagraniczne
Przelewy do osób trzecich
Zlecenie stałe
Twój kurs
Wymiana krzyżowa

Początek przelewu

CurrencyFair zaleca wysyłanie waluty z rana (z reguły do godziny 11:00 czasu brytyjskiego GMT), a środki trafiają na konto odbiorcy w 1-2 dni robocze.

Minimalna transakcja 5 euro
Możliwość negocjacji
Zmiany kursu online
Wersja mobilna

Komentarze • MatthewNak rok temu

  Jaki serwer pod ścianę www warto kupić? Najlepszy serwer dla strony internetowej chce od paru elementów, w bieżącym przewag wystawy i rozliczanego ruchu miesięcznego. Gdy szukasz niezawodnego i niedrogiego rozwiązania hostingowego, hosting współdzielony prawdopodobnie żyć kilkakrotnie trafnym wyborem. Shared hosting jest, jak wiele płaszczyzn elektronicznych są hostowane na pojedynczym serwerze, co umożliwia utrzymać wydatki w dół. Cloud hosting jest i opcja, iż dużo kobiet ma za piękne ze względu na jego skalowalność i niezawodność. VPS (wirtualny serwer prywatny) hosting to nowa wersja, która dodaje większą rozpiętość oraz władzę nad środowiskiem serwera, jednak stanowi inklinację do istnieć wartościowsze niż hosting współdzielony. Ostatecznie, najlepszy serwer dla strony elektronicznej będzie dążyć z konkretnych potrzeb.

  Na co dać pomoc przy zakupie serwera WWW 1. Wydajność serwera: Szukając serwera internetowego, ważne jest, aby zyskać pod opiekę jego efektywność. Szukaj serwera, jaki dysponuje właściwą moc procesora oraz opinie RAM do obsługi kroku na płaszczyźnie.

  Pojemność pamięci masowej: Ważne stanowi ponad, aby poznać liczbę pomieszczenia do przechowywania dostępnego na serwerze internetowym podczas robienia zakupu. Upewnij się, że serwer internetowy że pomieścić każde dane witryny, jak także wszelkie przyszłego wzrostu.

  Kompatybilność systemu operacyjnego: Upewnij się, że kupujesz serwer internetowy, jaki jest regularny z organizmem operacyjnym, który decydujesz stosować dla domowej witryny.

  Służby bezpieczeństwa: Ponieważ strony internetowe stoją się coraz mocno narażone na cyberataki, szukaj serwerów, jakie sprzedają służby bezpieczeństwa, takie jak skanowanie złośliwego oprogramowania i osłona przed atakami DDoS (distributed denial of service).

  Polecenie także rada techniczna: Upewnij się, że sprzedawca oferuje odpowiednie wsparcie użytkownika także uwagę techniczną w przykładzie, gdy zobaczysz jakieś problemy z serwerem internetowym lub stroną elektroniczną w zespole.


  jaki hosting do wordpress

  Korzyści z wkładania w otwartej wydajności hostingu serwera 1. Zwiększona niezawodność: Duża efektywność serwera hostingowego gwarantuje najdoskonalszą niezawodność w zestawieniu do następnych sposobów hostingu. Dzieje się tak, ponieważ infrastruktura jest zaprojektowana z wytrzymałością na błędy, co charakteryzuje, iż skoro jakiś serwer ulegnie awarii, inny zajmie jego pole bez powodowania zaburzeń w świadczeniu usług.

  Poprawiona skalowalność: Z ostrej efektywności serwera hosting, można bezpośrednio skalować w górę bądź w dół, jak owo odpowiednie, aby pomieścić obracające się wymagania biznesowe oraz ruchy ruchu. Poprawia to zagwarantować, że Twoja okolica komputerowa czy aplikacja nie nie zabraknie kapitałów oraz zostaje dostępna do obsługi klientów poprzez cały sezon.

  Zwiększone bezpieczeństwo: Wysoka efektywność serwera hostingowego oferuje rozszerzone służby bezpieczeństwa, takie jak wieloczynnikowe uwierzytelnianie, tamy i DDoS pomocy w przedmiocie zapobiegania nieautoryzowanego wstępu do osobistych informacjach czyli systemów. Potrafisz być równy wiedząc, że informacje Twojej jednostki będą stabilne z zagrożeń cybernetycznych, takich jak czarne próby ataku, wirusy lub złe oprogramowanie.

  Oszczędność kosztów: Wkładanie w ostrej skuteczności serwer hosting może zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie, ponieważ eliminuje potrzebę aktualizacji sprzętu lub oprogramowania zwłaszcza ze względu na żyjące zamówienie czy modyfikacji w techniki. To jeszcze redukuje koszty administracyjne, takie jak kursy pracy połączone z prowadzeniem serwerów ręcznie a wydatki energii związane z codziennym prowadzeniem serwerów na najpiękniejszym szczeblu wydajności, nawet jak są one obojętne lub nie są wykorzystywane przez użytkowników nieprzerwanie.

 • Kennethpoome rok temu

  Jaki serwer pod postać www warto kupić? Najlepszy serwer dla części internetowej zależy z paru czynników, w niniejszym ilości szafki i uczonego ruchu miesięcznego. Jeśli szukasz bezpiecznego i prostego rozwiązania hostingowego, hosting współdzielony zapewne istnieć wielokrotnie doskonałym wyborem. Shared hosting jest, jak dużo cech elektronicznych są hostowane na pojedynczym serwerze, co poprawia utrzymać kursy w dół. Cloud hosting jest dodatkowo możliwość, iż mnóstwo osób myśli za znane ze motywu na jego skalowalność i uczciwość. VPS (wirtualny serwer prywatny) hosting to pozostała wersja, jaka podejmuje pełniejszą sprawność oraz pieczę nad środowiskiem serwera, lecz ma chęć do stanowić droższe niż hosting współdzielony. Ostatecznie, najlepszy serwer dla strony elektronicznej będzie podlegać z dużych potrzeb.

  Na co dać uwagę przy zakupie serwera WWW 1. Wydajność serwera: Szukając serwera internetowego, istotne jest, aby wziąć pod radę jego wydajność. Szukaj serwera, jaki obejmuje wystarczającą moc procesora i reputacje RAM do obsługi treningu na właściwości.

  Pojemność pamięci masowej: Istotne jest również, aby rozważyć ilość pomieszczenia do noszenia dostępnego na serwerze internetowym podczas dokonywania zakupu. Upewnij się, że serwer komputerowy że umieścić pełne informacje witryny, jak i wszelkie innego wzrostu.

  Kompatybilność systemu operacyjnego: Upewnij się, że kupujesz serwer internetowy, który jest prawidłowy z sposobem operacyjnym, który chcesz używać dla naszej witryny.

  Służby bezpieczeństwa: Ponieważ strony internetowe stoją się coraz mocno narażone na cyberataki, szukaj serwerów, jakie udzielają funkcje bezpieczeństwa, takie jak skanowanie złośliwego oprogramowania i gwarancja przed atakami DDoS (distributed denial of service).

  Wzmocnienie i współpraca techniczna: Upewnij się, że sprzedawca oferuje dobre wsparcie nabywcę również ochronę techniczną w losu, gdy napotkasz jakieś kłopoty z serwerem internetowym lub stroną elektroniczną w komplecie.


  jaki hosting wybrać

  Pomocy z wkładania w pięknej wydajności hostingu serwera 1. Zwiększona niezawodność: Wielka sprawność serwera hostingowego zapewnia największą niezawodność w zestawieniu do kolejnych typów hostingu. Dzieje się tak, ponieważ infrastruktura jest opracowana z siłą na błędy, co charakteryzuje, że jeśli jakiś serwer ulegnie awarii, inny zainteresuje jego usytuowanie bez powodowania zaburzeń w znaczeniu usług.

  Poprawiona skalowalność: Z jasnej sprawności serwera hosting, można łatwo skalować w władzę bądź w otwór, gdy ostatnie przydatne, aby pomieścić zmieniające się wymagania biznesowe i wzrosty ruchu. Skutkuje to umożliwić, że Twoja karta komputerowa lub aplikacja absolutnie nie zabraknie zasobów i staje otwarta do obsługi klientów poprzez cały okres.

  Zwiększone bezpieczeństwo: Wielka wydajność serwera hostingowego oferuje rozszerzone funkcje bezpieczeństwa, takie jak wieloczynnikowe uwierzytelnianie, zapory i DDoS pomocy w projekcie zapobiegania nieautoryzowanego dostępu do bezpośrednich pojedynczych czy systemów. Możesz być szczęśliwy wiedząc, iż dane Twojej spółki będą łagodne z zagrożeń cybernetycznych, takich jak złośliwe próby ataku, wirusy lub złośliwe oprogramowanie.

  Oszczędność kosztów: Inwestowanie w idealnej skuteczności serwer hosting może zaoszczędzić kapitały w cieńszej perspektywie, ponieważ eliminuje potrzebę aktualizacji mebla lub oprogramowania częściej ze motywu na rosnące zapotrzebowanie lub zmiany w metodzie. To ponad ogranicza koszty administracyjne, takie jak koszty pracy powiązane z zarządzaniem serwerów ręcznie także kursy energii powiązane z codziennym prowadzeniem serwerów na panem stopniu wydajności, nawet skoro są one obojętne lub nie są pobierane przez klientów nieprzerwanie.

 • Tadziu88 7 lat temu

  polecam promocję przynajmniej na jednorazową transakcję, ogólnie z platform międzynarodowych to najlepsza i najtańsza platforma

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.