marzec

24

2023

Słodkie, jak miód 13. urodziny InternetowyKantor.pl

InternetowyKantor.pl obchodzi 13-lecie swojego istnienia. Z tej okazji firma przygotowała szereg atrakcji i promocji nagradzających nowych i aktualnych klientów, wprowadziła nowości produktowe m.in wpłatę środków za pomocą PayPal.

To także moment zapoczątkowania drogi marki do odpowiedzialnego biznesu. Tegoroczne urodziny świętowane są pod hasłem „13 urodziny słodsze niż miód!” - dlaczego? Wiąże się to ze startem akcji CSR wspierającej ochronę pszczół i bioróżnorodności. 

Jeszcze trzynaście lat temu wymiana walut przez internet była nowością, do której internauci podchodzili z rezerwą. Dzisiaj serwis InternetowyKantor.pl ma już ponad 475 tys. klientów, którzy na wymianach oszczędzili ponad 2,5 miliarda złotych. Serwis zyskał również ponad milion pozytywnych opinii od klientów, którzy w 100% polecają go innym.

-Dzisiaj, po tylu latach, jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć. Jednak to nie tylko my świętujemy nasze urodziny - to również święto naszych Klientów, którzy są dla nas bardzo ważni. To właśnie dzięki nim możemy rozwijać się i oferować jeszcze lepsze usługi. Z okazji urodzin przygotowaliśmy szereg inicjatyw, aby podziękować im za ich lojalność i zaufanie, które od lat nam okazują. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadzamy nowe funkcjonalności: wpłaty PayPal oraz rozszerzamy listę o 24 kraje, do których można wysyłać przelewy - mówi Magdalena Jasnoch, Head of Marketing&PR w InternetowyKantor.pl

Jednym z najważniejszych wydarzeń jest konkurs dla aktualnych klientów, w którym nagradzani są za swoją aktywność. Do wygrania jest aż 13 nagród o łącznej wartości 13 000 złotych. Natomiast dla nowych klientów przygotowaliśmy specjalną promocję, w której można otrzymać 2000 punktów na wymianę waluty po kursie średnim. To doskonała okazja, aby poznać usługi kantoru i skorzystać z jego ofert.

Pszczoły i miód pojawiają się w komunikacji serwisu nieprzypadkowo. Ochrona pszczół i dzikich zapylaczy stała się celem CSR InternetowyKantor.pl, ponieważ pszczoły i dzikie zapylacze mają ogromny wpływ na nasze życie i naszą gospodarkę. InternetowyKantor.pl to nie tylko kantor, ale także firma, która popiera wartości ekologiczne. Z okazji urodzin podjął się adopcji pszczół oraz opieki nad ulem, wpłaty środków na Fundację Pszczoła Musi Być, a także zobowiązał się do wspierania dzikich zapylaczy poprzez fundowanie hotelików dla pszczół, siania dzikich kwiatów i roślin miododajnych. W najbliższych miesiącach nie zabraknie inicjatyw edukacyjnych, które mają służyć propagowaniu wartości ekologicznych.

Fani na Facebooku marki InternetowyKantor.pl mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są pszczele nagrody, m.in. gra planszowa „Beez - kto jest najbardziej pracowitą pszczółką” oraz hotele dla pszczół, a także nasiona do tworzenia łąk kwietnych. Ponadto, dla osób zainteresowanych tematyką finansową, przygotowany został specjalny odcinek podcastu Dealerzy po Godzinach, w którym gościem będzie ekspertka Dominika Nawrocka - autorka książek z zakresu finansów osobistych, edukatorka finansowa, trenerka, przedsiębiorczyni i inwestorka. Tematem rozmowy jest zagadnienie „Czego w zakresie finansów możemy nauczyć się od pszczół?”. To doskonała okazja, aby posłuchać ciekawych opinii i dowiedzieć się, jak zastosować wiedzę o pszczołach w codziennym życiu.

Wśród nowych usług, z okazji urodzin, uruchomiono rozszerzenie listy o dodatkowe 24 kraje, do których można wysyłać przelewy zagraniczne oraz utworzony został rachunek CZK w Czechach. Od teraz klienci serwisu mogą również wpłacać środki za pomocą systemu płatności PayPal, co pozwala na jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z usług.

InternetowyKantor.pl w ciągu 13 lat swojego istnienia wypracował sobie silną pozycję i zyskał zaufanie klientów. Firma oferuje korzystne kursy wymiany walut oraz szeroką gamę usług finansowych. To nie tylko kantor, ale także marka, która dba o swoich klientów i propaguje wartości ekologiczne. Świętując urodziny z klientami, chcemy pokazać, że doceniamy ich wkład w nasz sukces i jesteśmy gotowi, aby kontynuować naszą wspólną drogę w przyszłości.

KomentarzeInformacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.