wrzesień

30

2016

Strefawalut.pl w nowej odsłonie

Po wielu miesiącach pracy i testów, oddajemy Państwu nową stronę StrefaWalut. Po zmianach, portal zyska nowoczesny design, nowe funkcjonalności oraz kilka atrakcji, które czekają na internautów.

Głównym założeniem wprowadzanych zmian było odświeżenie wyglądu (poprzednia wersja była już trochę wiekowa) oraz właściwe dostosowanie się strony aplikacji do wielu rodzajów urządzeń mobilnych - niezależnie od systemu operacyjnego, czy wielkości ekranu. Poza tym, portal miał zyskać na szybkości oraz pozostać jasnym i przejrzystym dla użytkowników.

Uważamy, iż nam się to udało.

Strona w nowej odsłonie oferuje szybki dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, zarówno dla użytkowników komputerów, jak i smartphone’ów czy tabletów.

Pracując nad portalem podnieśliśmy też jego funkcjonalność. Zmiany są widoczne w zasadzie wszędzie, co nie zmienia faktu, że internauci odnajdą na niej znane im już wcześniej działy:

 • porównywarka kursów w kantorach internetowych została rozszerzona o platformy wymiany społecznościowej,
 • porównanie usług oferowanych przez kantory internetowe daje dużo większe możliwości analizy kantorów ze względu na produkty znajdujące się w ich ofercie,
 • dane w wizytówkach opisujących platformy walutowych zostały ujednolicone, dzięki czemu łatwiejsze jest porównywanie wielu ofert, 
 • lista kantorów stacjonarnych została wzbogacona o Mapy Googla oraz możliwość wyszukiwania po swojej lokalizacji,
 • dodano nowy dział pokazujący platformy zagranicznych przelewów walutowych,
 • newsroom zyskał na atrakcyjności i wyglądem przypomina duże serwisy informacyjne,
 • faq został rozszerzony o wiele porad i dziedzin walutowych, o które prosili Państwo na naszym forum lub emailowo,
 • na forum usystematyzowano działy oraz poprawiono szatę graficzną.

 

Strefawalut jest postrzegana jako wiodąca porównywarka kantorów internetowych na rynku i liczymy, że dzięki naszym staranią tak już pozostanie.

Mamy nadzieję, że strefawalut.pl w nowej odsłonie przypadnie Państwu do gustu.

Zachęcamy do korzystania!

Komentarze • SAINT AUGUSTINES 8 lat temu

  poprzednia wersja była fajniejsze jeżeli chodzi o funkcjonalność strony głównej, czyli samej tabeli kantorów internetowych, bo od razu było wszystko bez mega doładowań, ale obecna strona przewyższa starą grafiką, bardzo ładna i rozplanowaniem

  • Urlopowy 8 lat temu

   To zwykła porównywarka jakich wiele

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.