Strona www inkantor.pl
Właściciel Inkantor.pl Sp. z o.o.
Siedziba Poznań, 61-612, Rubież 46, Polska
Godziny pracy 8:00-17:40 (pn.-pt.)
Transakcje 24h
Założenie firmy 2011
Start w internecie 2011
Kapitał zakładowy 2150000
Forma prawna Sp. z o.o. (rejestr)
Regulamin usługi link do regulaminu
Data aktualizacji 2016-05-30
SSL
SSL Premium
Weryfikacja użytkowników
GIODO
Kody SMS
Działalność kantorowa
Instytucja płatnicza

Inkantor.pl to serwis oferujący wymianę 101 par walutowych, nie tylko zestawionych z PLN. Został stworzony przez twórców portalu kupfranki.pl - internetowej inicjatywy społecznej, która przyczyniła się do uchwalenia Ustawy Antyspreadowej w 2011 roku i tym samym poprawiła sytuację frankowiczów oraz pozwoliła na rozwinięcie się branży e-kantorów.

Oferta inkantor.pl

Przelewy z i do e-kantoru

Koszt założenia rachunku 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku 0 zł
Prowizja od wymiany 0 zł
Wymiana z portfela
Przelewy zagraniczne
Przelewy do osób trzecich
Zlecenie stałe
Twój kurs
Twój termin
Karty walutowe Visa Prepaid USD, GBP; koszt wyrobienia 20 PLN

Początek przelewu

przelewy zlecone w InKantor.pl do 12:00 danego dnia roboczego powinny być zaksięgowane kolejnego dnia roboczego do 15:30

Minimalna transakcja

1 jedn. (wyjątek 100 jedn. w przypadku walut gdzie kurs podawany jest dla 100 jedn.)

Możliwość negocjacji

negocjacja możliwa dla wymian wysokich wolumenów, w tym celu należy kontaktować się bezpośrednio z InKantor

Zmiany kursu 15 sek.
Wersja mobilna

Komentarze • Tommytex 7 miesięcy temu

  Hello dear friend, I would like to offer placement of your link (or links) on different platforms of the internet such as: forums, blogs, comments and much more. . .

  Increase your Visibility Boost Your Seo Rank - Get Organic Traffic From Google. Ranking in Google isn’t hard. All you need is a healthy number of backlinks from referring domains that have authority and trust in Google’s eyes.

  This Backlinks Service Benefits:

  1. Easily get Google rankings

  2. Get a lot of traffic from Google

  3. You can earn from the website in different ways

  4. Increase Domain Authority (DA)

  Quality guaranteed !

  PRICE - 10$

  WhatsApp: +1 (251) 840-379
  Email: promotionyoursites@gmail.com

 • Brentspill rok temu

  Register and take part in the drawing, click here

 • TimothyNeins rok temu

  Register and take part in the drawing, click here

 • Derekdroff 2 lata temu

  Website promotion is inexpensive with a quality guarantee, hurry up !! www.links-for.site

 • WilliePaw 2 lata temu

  Real sex dating Click here

 • Charlesabipt 2 lata temu

  We will help you promote your site, backlinks for the site are here inexpensive www.links-for.site

 • Samuelwfg 2 lata temu

  Hi, here on the forum guys advised a cool Dating site, be sure to register - you will not REGRET it Cool Dating site

 • Jamestrien 2 lata temu

  Play and win, the first deposit bonus is 100% https://clck.su/ZkiKH

 • Aleksseolinks 2 lata temu

  We will help you promote your site, backlinks for the site are here inexpensive www.links-for.site

 • KpMarry 9 lat temu

  Suppa, I love them!

 • A.L 10 lat temu

  Hehe tu są informacje nieaktualne. Ten kantor poszedł bardzo do przodu z czego osobiście się bardzo cieszę. Przyjmuje bez kosztów za przyjęcie kasę do wymiany z kont krajowych i zagranicznych - wszystkich. Wysyła super tanio kasę po wymianie też a konta za granicę (nawet do Chin czy USA).
  I co najważniejsze oferuje ze sto par walutowych w wymianie bezpośredniej, bez konieczności wymiany przez złotówę.

 • Wojtala 10 lat temu

  Rzetelni w swojej robocie. Potwierdzam.

 • Kamil 10 lat temu

  Jestem bardzo zadowolony ze ich zlecenia wymiany po kursie użytkownika w inkantorze. Ustawiam po ile chce kupić na tydzień i nie muszę śledzić wykresów. Wiele razy udało mi się upolować u nich franki po dobrym kursie. Fajnie mają że mogę kupić kiedy chcę i wypłacić kiedy chcę nie koniecznie za jedną operacją jak w innych kantorach.

 • antonella 10 lat temu

  Jezeli chodzi o kursy to jest kilka kantorów z lepszym kursem.. natomiast duży plus dla inkantora, że istnieje możliwość założenia zlecenia stałego na comiesięczny zakyp określonej ilosci waluty. To duże udogodnienie dla tych co cenia sobie automatyczne splacanie kredytu bez comiesiecznego przelewania kasy i kupowania waluty. Natomiast duzy minus dla inkantora za to, ze zlecenie to kosztuje 9pln, co przy srdenim kredycie (500 CHF) podnosi kurs franka o okolo 2 grosze.

 • nooka 11 lat temu

  Wymieniam często i dużo,żyję z waluty.Działam na portalu inkantora ponad rok.Wszystko,zawsze u nich jest tak,jak być powinno!

 • Rysiek 11 lat temu

  Profesjonalni,właśnie dzięki inkantorowi nie przepłacam.Jestem pewien tego co piszę, sprawdziłem.

 • Priimek 11 lat temu

  Kantor godny polecenia. Bardzo wygodna opcja zakupu waluty przy zadanym kursie wymiany, wygodna obsluga. Mozliwosc przelewow zagranicznych jest duzym plusem.

 • A.Ziel 11 lat temu

  To prawda, że inkantor nie jest najtańszy ale wolę załpacić niecały grosz więcej i czuć sie bezpiecznie. Sprawdź na strefie ceny walut, to nieprawda, że w inkantorze są najwyższe. To dobry kantor, korzsytam od wielu miesięcy. Dobre ceny i super obsługa. Dziwię się temu co piszesz Roko82 bo tak po prostu nie jest.
  Uważam, że lepiej być wyczulonym na kantory co oferują ceny z kosmosu zarówno te najniższe jak i te najwyższe. Po Ambergold trzeba uważać, szczególnie jak już kilka kantorów działająch w internecie zwinęło interes.

 • Roko82 11 lat temu

  I co z tego, że dobry system transakcyjny? Systemy i produkty wszystkich kantorów są podobne, a u tych o ugruntowanej pozycji na rynku - lepsze. Podstawą dla klienta są atrakcyjne kursy. Tutaj kursy sprzedaży walut są jedne z najgorszych na rynku  - jak wskazuje porównywarka strefawalut.pl. Nie mam zamiaru przepłacać.

  • stig 11 lat temu

   Strefa pobiera kursy ze strony informacyjnej inkantora.Te kursy maja poslizg,bo serwis ciagnie je z czesci tranakcyjnej.Trudne zadanie dla porownywarki kiedy rozne kantory maja rozne sposoby podawania danych.Twoja opinia jest krzywdzaca dla inkantora.Zarejestruj sie u nich i dopiero porownuj kursy.

   • Remix 11 lat temu

    Ja się rejestrowałem i potwierdzam, że kurs sprzedaży CHF jest jednym z najgorszych na rynku. Nawet jak byłby średnio atrakcyjny nic by mnie nie zmusiło, żeby tam kupować CHFy, skoro na innych platformach kurs jest po prostu znakomity;-)

 • Timurkhan 12 lat temu

  W pełni świadomie korzystam z tego kantoru, zamierzam nadal korzystać i wszystkim znajomym co wiem, że mają potrzebę, to polecam właśnie inkantor.
  Jestem związany z jednym z dużych koncernów informatycznych. W mojej ocenie to jeden z najlepiej "zrobionych" systemów transakcyjnych. Nie mam tu na myśli tylko kantorów bo bez trudu można znaleźć takie pisane "na kolanie".

 • Remix 12 lat temu

  Drogo!!! i długo trzymaja naszą kase. Najgorszy z jakich korzystałem. Nie polecam, zdecydowanie odradzam, chyba, ze ktos ma czas i lubi przepłacac.

  • Lisuwielkiwodzu 12 lat temu

   Kasę trzymają do czasu aż zlecisz wypłatę a możesz wypłacać 24h. A czy drogo to wszystko zależy w jakim kantorze pracujesz ;-))). Tak poważnie korzystam u nich  terminówek po kursie klienta i zyskuję więcej niż ci się wydaje. Moim zdaniem ceny mają ok, może nie najniższe ale te co dają najniższe to zawsze mi dają do myślenia. Chociaż z drugiej strony były firmy w naszym pięknym kraju gdzie jak napisały, że dają 16% to ponad 10 tys. osób zaniosło oszczędności swojego życia to może i w tym przypadku takie bardzo taniutkie kantory ściągają owieczki. Ja kasy może nie mam dużo ale o nią dbam bo to moja praca i moja kasa.

 • Lupertwalk75 12 lat temu

  Miałem raz u nich problem z kodem sms na komórkę na który czasem musiałem dość długo czekać co było nieco uciążliwe szczególnie zagranicą. Zgłaszałem im problem jakiś czas temu. Wczoraj przetestowałem dodanie kont zaufanych w inkantorze i muszę przyznać że całkiem fajnie to zrobili, mój problem rozwiązany z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa przelewu. Dzięki i pozdrawiam.

 • Henry.M 12 lat temu

  To bardzo dobry kantor. Wymieniliśmy już przez niego kilka milionów. Przy większej wymianie można uzyskać dodatkową zniżkę. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z opiekunem klienta, rzetelna informacja.

 • Maciek 12 lat temu

   W każdym miesiącu wymieniam i przelewam franki. Polecam każdemu. Wszystkie operacje odbywają się bez najmniejszych zastrzeżeń.

 • Olo 12 lat temu

   Jestem bardzo zadowolony z Inkantora. Poczytałem kilka wpisów niezadowolonych klientów, bo zasiali jakieś ziarno niepewności, ale po pierwszej transakcji mogę powiedzieć ze niepotrzebnie się obawiałem. Przelew do Millenium, na który tak narzekano szedł 1 dzień. Do tego trzeba doliczyć czas na wymianę wiec raptem cała transakcja spłaty kredytu wydłuża mi się o 1 dzień. Trzeba tylko o tym pamiętać.

 • Tiger 12 lat temu

  Najważniejsze dla mnie jest MOJE niezadowolenia z transakcji. Nie interesuje mnie to, że ktoś zarabia wypisywaniem peanów na temat kogoś, czegoś. Lub czy jestem stary czy młody, krótko czy długo korzystam. Interesuje mnie rzetelność, fachowość, czas i koszty. Pierwsza super najważniejsza informacja to powinna być: ile co kosztuje, niestety jest to zakopane głębokooo (zrobić np.zakładka KOSZTY obok POMOC) - nie tak się zdobywa klienta. Po transakcji skasowano 9,5 zł (Dla poleceń wypłaty realizowanych w walutach obcych, stosowany jest
  przelicznik kursu kupna danej waluty obwiązujący w czasie zlecenia
  polecenia wypłaty w BRE Bank S.A.). Proszę mi wskazać na stronie inkantor aktualny przelicznik? No gdzie??? - nie tak się zdobywa klienta. Poza tym przydałaby się jeszcze jedna sesja księgowania o np. 14.10. Wpłata po 12.00 zaksięgowane 18.30 - co się stało się :) z sesją 14.10 ? Duuuuużo jeszcze wody w rzece upłynie jak będziemy mieli na 100% rzetelnych handlowców. Zmieniać, pracować to będziemy POLECAĆ. Aha nadmieniam, że nie jestem leniem. Autoryzacja na duży PLUS. Zobaczymy czy czytają opinie i coś zmieni się w przyszłości na plus - nadmieniam dla mnie.

  • Inkantoruser 12 lat temu

   Ile co kosztuje?
   Musiałeś się baaardzo starać aby nie znaleźć informacji na stronie inkantora
   Na stronie głównej jest Do jakiego banku, kiedy za ile.

 • el_mac 12 lat temu

  Z inkantorem jestem już od stycznia. Przeprowadziłem kilkanaście transakcji i wszystkie spełniły moje oczekiwania. Profesjonalizm pana Rafała, założyciela KupFranki, nie powinien nikogo zaskoczyć, ponieważ walczy on ze spreadami od kilku lat i zna temat jak niewielu w Polsce. Duży plus za BEZPIECZEŃSTWO transakcji - niezadowoleni mogą być tylko lenie, którzy chcą wpłacić i zobaczyć kasę na innym koncie bez żadnych dodatkowych autoryzacji - ich wybór.

 • Adriano Leite Ribeiro. 12 lat temu

  Uzywam inkantora od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolony. Nie interesuja mnie komentarze innych osob zarzucajace, ze ktos komus dodaje pozytywne komentarze lub negatywne. Najwazniejsze dla mnie jest MOJE zadolowenia z transakcji. Wysylam regularnie kase z zagranicy w Euro, przewalutowuje, wysylam na Polskie konto. Przelew z zagranicy idzie na konto inkantora 1 dzien - i to jest dla mnie bardzo wazne. Z Polskiego konta z kolei wysylam zlotowki, kupuje CHF-y i wysylam na konto do BNP Paribas - za darmo. Pozdrawiam. Bardzo mi sie to podoba.

 • Btw 12 lat temu

  Very,very good!

 • Btw 12 lat temu

  Polecam,kolejna wymiana bez najmniejszego problemu.Niech ta Grecja już wyjdzie bo człowieka cholera bierze.

 • A.K 12 lat temu

  Koniec miesiąca, bardzo się cieszę że znalazłem ten kantor bo obsługuje DB. Spora ulga dla portfela bardzo dziękuję i polecam wszystkim. 

 • Sektor 12 lat temu

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta. Byłem u nich osobiście. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Pełen profesjonalizm. Każdego traktują indywidualnie i do każdej, nawet najmniejszej sprawy, podchodzą z największą starannością.

 • Zlielu 12 lat temu

  Jestem po kilkunastu wymianach u nich.Wszystko sprawnie.Raz mialem tylko nieco pozniej kase na koncie,jak sie okazalo z winy mojego banku,wiec nie mam sie do czego przyczepic.Bede u nich wymienial dalej.

 • maja.hera 12 lat temu

  Mają konkretne podejście i jak sobie tak oceniam te kantory to najbardziej mi pasuje.Z resztą ja stara frankowiczka im wierzę.Nie po to ci ludzie poświęcili kilka lat walce ze ściemami banków jako kupfranki.pl aby teraz walić ściemy jak ekantory, które testowałam.
  Ja mój przelew do mBanku miałam o 11:20 sms koda wpisałam w inkantorze o 10:54,do Polbąka wysłałam z inkantora w nocy o 23,Polbąk zaksięgował jakieś 36 godzinek później,więc widać różnie bywa,dla mnie się liczy że bezpłatnie.

 • id2000 12 lat temu

  Jestem zawiedziony czasem realizacji transakcji .Przelew PLN do nich czwartek 8 rano wpłata zaksięgowana po godz 16. Zakup walut piątek godz 8,35 i natychmiastowy przelew do mojego banku. W moim banku dopiero pojawiła się w poniedziałek. Moje konta w Millenium
   Na plus zaliczam kontakt telefoniczny i proponowane kursy

 • greg 12 lat temu

  nie najgorzej,ale są lepsi ! musicie się bardzej starać :)

 • TheTofiq 12 lat temu

  Już drugi miesiąc spłacam kredyt korzystając ze zlecenia stałego. Kasa zawsze jest na czas.
  W tym miesiącu zapomniałbym przelać, ale dostałem smsa przypominającego (!) o wpłącie PLN co jest naprawde fajną funkcją.
  Jak dla mnie super, polecam :)
  Do adminów: w przypadku nadpłaty zlecenia stałego, trzeba samemu zlecić wypłatę niewykorzystanych złotówek. Nie dzieje się to automatycznie bo wymaga autoryzacji SMS.
  Drobny szczegół, ale może kogoś wprowadzić w błąd :)

 • Wilk 12 lat temu

  Jak na razie OK.Tylko żeby tak dalej.

 • Bussybee 12 lat temu

  Super że mają przelewy za granicę. Wysyłam bezpośrednio od nich bo mój bank rżnął mnie na żywca.
  Jak liczyłem moja mała firemka co miesiąc na samych przelewach z inkantorem będzie oszczędzała około 5-7 stówek.
  A na wymianie to nawet kilka tysięcy, mieć a nie mieć. Jestem bardzo zadowolony z takiej oferty.

 • M. 12 lat temu

  Bardzo dobry kantor. Rewelacyjny kurs waluty, darmowy i szybki przelew do Polbanku. Zrobiłem kilka transakcji i mogę polecić.

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.