Nazwa kantoru Polsped-Gerlach sp. z o.o. kantor wymiany walut
Adres ul. Jedności Robotniczej 7/2, 69-100 Słubice
Email polspedch@poczta.onet.pl
Telefon 957508247
Wymiana bilonu
Negocjacje kursu
Telefoniczna rezerwacja kursów

Wyszukaj Kantory Internetowe

Chcę
Mam konto w
Przeszukaj
Nazwa Adres Wizytówka
Europa ul. Wojska Polskiego 164, 69-100 Słubice wizytówka
Kozera Travel. Biuro podróży, ubezpieczenia (Byłe przejście graniczne), 69-100 Słubice wizytówka
Pomarańczarnia ul. Daszyńskiego 1 (CH Galeria Prima), 69-100 Słubice wizytówka
Europa s.j. ul. Jedności Robotniczej 1, 69-100 Słubice wizytówka

Jesteś właścicielem a może znasz placówkę wymiany walut, której nie ma na strefawalut, to wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy!

DODAJ NOWY KANTOR ZGŁOŚ ZMIANY W KANTORZE

Komentarze  • Anonim 5 lat temu

    UWAGA,UWAGA!Oszusci!!!Lichwiarze!Robia kurs podobny do innych,ale po przecinku jest jeszcze 0,czego czlowiek nie zauwaza,bo nikt nie przyjdzie na pomysll,ze tak oszukuja!Wszedzie kurs za euro 4,259zl,a u nich 4,026zl,ma Pani racje,gapowe sie placi,ja dzisiaj stracilam 300zl

  • Justyna 5 lat temu

    Kantor absolutnie nie jest godny polecenia. Lichwiarskie zagrywki. Funt w momencie gdy kurs w innych kantorach był 5.805 u nich był 5.085. Ewidentny przekręt. Człowiek po 20 godzinach jazdy może być "nieprzytomny" i to wykorzystują.
    Rozmowa na ten temat z Panią z kantoru zakończyła się jej stwierdzeniem "funt to rzadka waluta, a poza tym możemy ustalać kursy jakie chcemy". No cóż gapowe się płaci, ale nie zmienia to faktu, że ten kantor trzeba omijać szerokim łukiem. Dodam, że w lokalnej gazecie sami piszą, jak to inni stosują lichwiarskie praktyki. Co za tupet!!!

Informacja
Korzystanie z serwisu strefawalut oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które zapisuje przeglądarka. Więcej w naszej polityce prywatności.